fot. profil facebookowych Pei

Peja zaprasza na urodziny. Gościem DJ Decks!


18 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Peja szykuje jubileuszowy koncert na 30-lecie działalności Slums Attack. Wśród zaproszonych gości znalazł się… DJ Decks.

Wieloletni spór zakończony?

Konflikt Pei i DJ-a Decksa to temat, o którym słuchacze wiedzą od ok. 5 lat, jednak jego powody do dziś nie są znane. Zarówno raper, jak i producent bardzo mocno chronią swojej prywatności w tej kwestii. Po publicznych wypowiedziach dotyczących całej sprawy widać było jednak, że Peja i Decks pomimo konfliktów darzą się szacunkiem.

Teraz okazuje się, że spór wieloletnich współpracowników prawdopodobnie poszedł w niepamięć. DJ Decks został bowiem ogłoszony gościem podczas jubileuszowego koncertu Pei z okazji trzydziestolecia działania w ramach Slums Attack. Będzie to wydarzenie, podczas którego będziemy mieli okazji usłyszeć na żywo przekrojową selekcję utworów z długoletniej kariery Rycha. Oprócz Decksa w Poznaniu wystąpią także Intruz, Miły ATZ oraz Sokół, a to z pewnością nie koniec.

Wideo promujące koncert z okazji 30-lecia Peja/Slums Attack

Kup bilet na koncert PEJA/SLUMS ATTACK z okazji 30-lecia

Specjalny jubileuszowy koncert z okazji 30-lecia Peja/Slums Attack odbędzie się 11 listopada 2023 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Choć wiele biletów na to wydarzenie już się sprzedało (m.in. te w opcji Meet & Greet), wciąż dostępna są te ze standardowej puli sprzedaży. Kupicie je na stronie Biletomat.pl. Pamiętajcie, że możecie również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Peja szykuje jubileuszowy koncert na 30-lecie działalności Slums Attack. Wśród zaproszonych gości znalazł się… DJ Decks. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wieloletni spór zakończony? Konflikt Pei i DJ-a Decksa to temat, o […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →