kadr z klipu to utworu „Next level” Peji

Peja w Q&A odpowiada na temat swojej książki, Palucha i DJ-a Decksa


02 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W swoim ostatnim instagramowym Q&A Peja opowiedział m.in. co z jego książką i czy wystąpi w Hejt Parku. Poruszył także temat Palucha oraz DJ-a Decksa. Sprawdź szczegóły!

Peja szczerze o swojej książce i innych rapowych postaciach

Wczoraj Peja przeprowadził na swoim instagramowym profilu Q&A. Pojawiło się w nim między innymi pytanie o książkę, która miała powstać we współpracy z Arturem Rawiczem. Jak twierdzi raper, panowie nie znaleźli ze sobą porozumienia i książka powstanie z kimś innym. Ponadto Peja nie uchylił się od pytań o artystów, z którymi powszechnie wiadomo, że jego relacje nie należą do najłatwiejszych, konkretnie DJ-a Decksa i Palucha. Poniżej znajdziecie pełną listę pytań i odpowiedzi, na jakie poznaniak odpowiedział na Instagramie.

Peja/Slums Attack – Mój rap moja rzeczywistość (prod. Magiera)

Pełen zapis pytań i odpowiedzi w Q&A

Czy przyjąłbyś zaproszenie do Hejt Parku w Kanale Sportowym?

Peja: To raczej nie moja bajka. Może nie to, że staram się unikać kontrowersji czy konfrontacji, ale cenię sobie swój spokój. Na dodatek nie oglądam tego programu, więc po co chodzić, skoro nie kumam bazy. Twórców oczywiście serdecznie pozdrawiam.

Najlepszy beat Decksa?

Peja: Coś z Na Legalu, coś z N.O.J.A. i coś z Szacunku Ludzi Ulicy. Najczęściej podobały mi się rzeczy, które chciał wyrzucić do kosza. Był taki bit – Laboratorium się nazywał. A z tych nowych to ten, z którego mnie usunął na Mixtape 5. Miał fajny francuski vibe.

Jest szansa na numer z Włodim lub Eldo?

Peja: Trudne pytanie.

Czy i kiedy zobaczymy Ciebie w wywiadzie z Winim?

Nie jestem fanem wywiadów Winiego. Żadnego nie obejrzałem. Może dlatego, że zrobił ze mną wywiad, którego nie puściliśmy. Możliwe, że to był jego pierwszy wywiad. To nie był wywiad w samochodzie, tylko po tym jak wysiadłem z busa pod klubem w biały dzień. Wini wyszedł do mnie z kamerą pośród ludzi oblegających klub i zaczął mnie przepytywać w tym chaosie. Nie byłem na to kompletnie przygotowany, więc odpowiadałem jak za karę. To było dla mnie trudne doświadczenie, bo nie potrafiłem się skoncentrować. W dodatku naprawdę mnie zaskoczył. Wini to naprawdę pojebany typ, choć nieco przerysowany moim zdaniem. Myślę, że byłby dobry aktorem. Oglądałem wczoraj zajawkę Festiwalu w Płocku z Arturem Barcisiem i bardzo mi się podobała.

Peja: Jaka według Ciebie jest najlepsza płyta Palucha?

Biuro Ochrony Rapu była naprawdę spoko.

Peja: Dlaczego płytę CNO2 uważasz za jedną z najgorszych?

Płyta brzmi fajnie, ale mój rap ze strony technicznej jest do poprawy. Miałem problem z wbiciem wokali na setkę i są tam cięcia, które ranią moje serce. Realizacja do poprawy. Nie było chemii i to bardzo czuć i słychać.

Jak postęp w tworzeniu Twojej książki?

Peja: Nasze drogi z Arturem Rawiczem, który miał pisać tę książkę, rozeszły się po pierwszym spotkaniu. Potem przyszła pandemia i wiele innych czynników, które złożyły się na to, że tego nie ma. Ale wciąż o tym myślę i nie wykluczam, że do tego wrócę.

Jak myślisz, Robert Lewandowski zagra w FC Barcelonie?

Peja: Chciałbym. Lewemu się to należy!

W swoim ostatnim instagramowym Q&A Peja opowiedział m.in. co z jego książką i czy wystąpi w Hejt Parku. Poruszył także temat Palucha oraz DJ-a Decksa. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →