kadr z filmu „Peja - popkillery 2021 fair play"

Peja z komentarzem o gali Popkillera i otrzymanej nagrodzie Fair Play


27 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Peja został nagrodzony podczas gali Popkiller 2022 specjalną nagrodą Fair Play. Jego przemówienie nie zostało wyświetlone ze względu na problemy techniczne, jednak raper udostępnił je w swoich mediach społecznościowych. Sprawdź szczegóły.

Laureat nagrody Fair Play, której jego zdaniem nie powinno być

Podczas gali Popkiller 2022 Peja został nagrodzony statuetką w specjalnej kategorii Fair Play, której celem było wyróżnienie dobroczynności, m.in. działalności charytatywnej. Raper nie pojawił się osobiście na gali, jednak wyświetlony miał zostać film, który nagrał na tę okoliczność. Miał, bo z powodu problemów technicznych do emisji nie doszło. Peja stwierdził jednak, że udostępni wideo na swoich mediach społecznościowych. Mówi w nim o tym, że ta nagroda nie powinna jednak być przyznawana, bo: „za normalność nie powinno być żadnych oklasków, żadnych propsów, normalności powinniśmy wymagać też od innych”. Peja nagrodę przeznaczy na licytację, z której pieniądze zostaną przekazany ludziom znajdującym się w potrzebie. Poznaniak zdradził też, że być może pojawi się na gali, gdy będzie nominowany do jednej z kategorii muzycznych. Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Peja – popkiller 2021 fair play

Peja w trasie koncertowej

Już 30 kwietnia Peja zagra wyjątkowy koncert w Rzeszowie. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie Wiktorii, która zbiera pieniądze na operacje nóg. Bilety na ten koncert zostały wyprzedane, jednak sam fakt tego występu potwierdza, że przyznanie Peji statuetki nie było nieuzasadnione. W najbliższym czasie rapera będzie można zobaczyć także w Dąbrowie Górniczej (29 kwietnia), Opolu (6 maja), Łodzi (13 maja) i Warszawie (14 maja). Bilety na każde z tych wydarzeń są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Peja został nagrodzony podczas gali Popkiller 2022 specjalną nagrodą Fair Play. Jego przemówienie nie zostało wyświetlone ze względu na problemy techniczne, jednak raper udostępnił je w swoich mediach społecznościowych. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida […]

Kup bilet na koncert Peji!

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →