Kadr z vlogu

Peja zareklamował wegańskiego burgera


12 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Peja wrzucił na swój Instagram posta, w którym zachęca do spróbowania roślinnego przysmaku z restauracji Pasibus. Sprawdź szczegóły.

Peja reklamuje vege burgera

Siemanko! W ramach trwającego w styczniu Veganuary, spróbuj ze mną Nacho VeGang Burgera z Pasibusa dostępnego wyłącznie na Pyszne.pl! Jako zdeklarowany mięsożerca dość regularnie sięgam po jedzenie wegańskie jako uzupełnienie właściwej diety, ale także z ciekawości nowych smaków. Daleko mi do namawiania kogokolwiek do przejścia na weganizm, ale tego burgera spróbować powinien każdy! To co, kto dołącza do VeGangu?

– napisał raper

Upubliczniono także krótki spot reklamowy przedstawiający zadowolonego Peję delektującego się przysmakiem z Pasibusa Jest to z pewnością niezwykła współpraca: jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce zdecydował się promować akurat wegańskiego burgera. A Wy, czujecie się zachęceni i macie zamiar spróbować?

Przeczytaj także: Peja ujawnia szczegóły powstawania „Na Legalu (Deluxe)”. DJ Decks był zaproszony do współpracy

Peja z tajemniczą zapowiedzią projektu
Peja, źródło: Youtube

Ostatnie ruchy rapera

Nie tak dawno, Peja odsłonił część swoich planów na 2022 rok. Dowiedzieliśmy się, że możemy się spodziewać wielu ciekawych kolaboracji zarówno z artystami polskimi, jak i tymi ze Stanów oraz epki z innym raperem. Wcześniej artysta hucznie obchodził 20-lecie wydania jego debiutanckiego albumu, Na legalu?. Wydał z tej okazji reedycję płyty, Na legalu (tym razem już bez pytajnika), zawierającą klasyczne utwory z jego pierwszego legalnego albumu w nowej muzycznej interpretacji. Powstała również seria mini-dokumentów, w których Peja zaprosił nas za kulisy powstania płyty.

Peja wrzucił na swój Instagram posta, w którym zachęca do spróbowania roślinnego przysmaku z restauracji Pasibus. Sprawdź szczegóły. Peja reklamuje vege burgera Siemanko! W ramach trwającego w styczniu Veganuary, spróbuj ze mną Nacho VeGang Burgera z Pasibusa dostępnego wyłącznie na Pyszne.pl! Jako zdeklarowany mięsożerca dość regularnie sięgam po jedzenie wegańskie jako uzupełnienie właściwej diety, ale także […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →