materiały prasowe

„Zawsze żywy” Pjus oczami Kafara Dix37, Eldo, Stasiaka i Pezeta w specjalnym wykonaniu utworu


27 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Podczas gali Popkiller 2022 został zaprezentowany klip ze specjalny tributem dla zmarłego w tym roku Pjusa. Sprawdź Zawsze żywy w wykonaniu Kafara Dix37, Eldo, Stasiaka i Pezeta.

Pjus w pamięci przyjaciół

Podczas gali Popkiller 2022 zaprezentowany został klip do nowego wykonania utworu Zawsze żywy, który jest tributem dla jego autora, zmarłego w tym roku Pjusa. Kafar Dix37, Eldo, Stasiak i Pezet oddali mu hołd w odświeżonej wersji kawałka. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej:

Jest to nowe wykonanie utworu Zawsze żywy z płyty Pjusa Life after deaf wydanej nakładem Alkopoligamia.com w 2009 roku. W oryginale utwór wykonuje Pjus z gościnnym udziałem Eldo w refrenach. Tak jak Karol pisał teksty dla innych, tak my pomyśleliśmy, że godnym upamiętnieniem jego wyjątkowego życia i twórczości będzie wykonanie tego ikonicznego utworu na nowo, aby odświeżyć jego przekaz o nieprawdopodobnym uporze i sile woli. Toujours vif

Utwór trafił dziś na kanał Alkopoligamii, wytwórni, w której członek 2cztery7 wydawał swoje płyty. Za rework bitu odpowiada jego autor, Kixnare, natomiast klip wykonał Przemek Daniłowicz z Quality Studio.

Kafar Dix37, Eldo, Stasiak, Pezet – Zawsze żywy – Popkillery 2022 Tribute to Pjus

Ogromna strata dla społeczności hip-hopowej

Pjus był artystą kojarzonym przede wszystkim z działalnością w składzie 2cztery7, do którego należał wraz ze Stasiakiem i Ten Typ Mesem. W 2009 roku wydał solowy album Life After Deaf, z którego pochodzi oryginalny utwór Zawsze żywy. Po 8 latach przerwy, spowodowanej chorobą, neurofibromatozą typu 2, na rynek trafiła płyty Słowotwóry, na której Pjus napisał teksty, wykonane przez czołowych polskich artystów – m.in. RasaPablopavo czy Sariusa.

To jest fajna impreza do robienia biznesów i dla takich gnojów jak ja żeby się pokazać
fot. materiały prasowe

Podczas gali Popkiller 2022 został zaprezentowany klip ze specjalny tributem dla zmarłego w tym roku Pjusa. Sprawdź Zawsze żywy w wykonaniu Kafara Dix37, Eldo, Stasiaka i Pezeta. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod […]

Pezet na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022

Biletomat.pl
260 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →