Peja wystąpił w dokumencie „Z poprawczaka na matę: Walka o zmianę”.


22 września 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Raper w produkcji opublikowanej na kanale Pejaslumsattack opowiedział szczerze o swojej walce z alkoholizmem.

W serwisie YouTube pojawił się dokument „Z poprawczaka na matę: Walka o zmianę”, który podejmuje temat resocjalizacji poprzez sport. W produkcji przedstawiona została historia Kacpra – wychowanka Zakładu Poprawczego w Poznaniu, dla którego pasja do sztuk walki stała się sposobem na nowe, lepsze życie. 

Ale nie tylko jego historię poznajemy w nowym dokumencie. W filmie obszernego wywiadu udzielił też Peja, który opowiedział o swoim trudnym dzieciństwie, zajawce na judo i walce z alkoholizmem. Raper również udostępnił swoje kawałki, które pojawiły się w soundtracku.

Obejrzyjcie nowy dokument, w którym Peja szczerze opowiada o tym, jak wyglądała jego „walka o zmianę”.

Przy okazji przypominamy, że Peja w tym roku obchodzi 25.lecie swojej działalności artystycznej, którą będzie świętować 27 października podczas koncertu w poznańskiej Arenie!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.