kadr z teledysku „3wagon"

Legendarny duet powraca. Tede i Borixon pracują nad wspólnym albumem

Obserwuj nas na instagramie:

W jednym z ostatnich wywiadów Borixon zdradził plany dotyczące kolejnych ruchów wydawniczych. Borygo zdradził, że powstanie płyta z Tede.

TDF i Rekin planują wspólne wydawnictwo

W piątek 6 maja Borixon był gościem Piotra Kędzierskiego w programie Onetu. W trakcie rozmowy o nowej płycie Borygo, Mixed Music Arts, pojawiły się również inne wątki. Jednym z nich była relacja Rekina z Tede, którzy po latach konfliktu oficjalnie pogodzili się w listopadzie zeszłego roku podczas jubileuszu Granieckiego w Katowicach.

Zobacz: Bądźcie spokojni, Tede nie wychodzi z formy – relacja z koncertu na 20-lecie płyty S.P.O.R.T.

To było dla mnie mocne przeżycie. Powrót i to nasze spotkanie. Jacek mnie zaczepił na jakimś tam koncercie i zaproponował, żebym wpadł na ten jubileusz S.P.O.R.T.-u. Często przejeżdżałem obok domu jego rodziców i byłem ciekaw, co u niego słychać.

– powiedział Borygo

Kędzierski zapytał również o szanse na powstanie wspólnej płyty zwaśnionych do niedawna twórców. Borixon postanowił odpowiedzieć bezpośrednio, że taki materiał powstanie.

Tego nie będę ukrywał, będzie płyta z Tede. Nie powiem kiedy, ale będzie. Planujemy to, rozkminiamy mocno. Mamy fajne pomysły i wiemy już jakich ludzi w to zaangażować. Będzie to i będzie to naturalnie, nie na siłę.

– wyznał

Borixon gościem Piotra Kędzierskiego

Borixon wystąpi podczas Amfiteatr Hip Hop Festiwal w Opolu. Sprawdź, gdzie kupić bilety

5 sierpnia o godzinie 17:00 w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu przy ul. Piastowskiej 14A odbędzie się Amfiteatr Hip Hop Festiwal. Organizatorem imprezy jest Euforia Dźwięku. Podczas imprezy odbędzie się aż osiem koncertów, a jednym z występujących będzie właśnie Borixon. Oprócz ojca chillwagonu wystąpią także: Kizo, Malik Montana, Słoń, Avi & Louis Villain, Wac Toja oraz Diho. Bilety na Amfiteatr Hip Hop Festiwal znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem!

W jednym z ostatnich wywiadów Borixon zdradził plany dotyczące kolejnych ruchów wydawniczych. Borygo zdradził, że powstanie płyta z Tede. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM TDF i Rekin […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →