Krzysztof Tarkovsky, Piotr Czyżowski

Dlaczego SpaceRange, a nie chillwagon? Twórcy odpowiadają w instagramowym Q&A


24 marca 2022

Podziel się newsem:

Twórcy nieistniejącego już labelu chillwagon.co odpowiedzieli na pytania dotyczące rebrandingu na SpaceRange w instagramowym Q&A. Sprawdź szczegóły.

Rebranding chillwagonu

Kilka dni temu informowaliśmy o rebrandingu marki chillwagon na SpaceRange. Wówczas w szczątkowych informacjach w mediach społecznościowych poinformowani zostaliśmy o chęci rozgraniczenia między nazwą labelu a zespołem, które w świadomości ludzi funkcjonowały jako jeden twór. Odbyło się jednak instagramowe Q&A, w którym szerzej odpowiedziano na pytania nurtujące fanów. Wynika z nich, że w kwestii struktury SpaceRange ma na celu poszerzenie zakresu współprac także o artystów niezwiązanych z chillwagonem – obsługę ich projektów w zakresie marketingowym i biurowym. Wiąże się to chociażby z prowadzeniem sublabeli artystów.

chillwagon – 3wagon

Nowy album wydany przez SpaceRange już w piątek

Do najciekawszych informacji, jakie pojawiły się podczas Q&A, z pewnością należy ta, że już w najbliższy piątek ukaże się pierwsza płyta wydana nakładem SpaceRange. Nie mamy jednak żadnych informacji dotyczących tego projektu. Drogą eliminacji możemy wykluczyć trzeci album chillwagonu. W tym samym Q&A zostało zaznaczone, że chillwagon w najbliższym czasie nie będzie zamykał swojej muzyki w formę wydawnictwa, a jedynie puszczał luźno single. Administratorzy Q&A spytani natomiast o solowy album Busza odpowiedzieli jedynie emotką zakrywającą usta w geście ciszy oraz oznaczyli rapera. Być może to jego album usłyszymy w piątek? Nawet jeśli nie to można przypuszczać, że jest to jeden z 10 (!) projektów, które SpaceRange ma zamiar zrealizować w 2022 roku. Na ten moment żaden z artystów, których album mamy usłyszeć w tym roku, nie został potwierdzony, tak więc jedno jest pewne – warto obserwować sociale SpaceRange, bo jeśli ich plany zostaną zrealizowane, będą działy się tam bardzo ciekawe rzeczy.

Q&A na profilu instagramowym SpaceRange

Twórcy nieistniejącego już labelu chillwagon.co odpowiedzieli na pytania dotyczące rebrandingu na SpaceRange w instagramowym Q&A. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Rebranding chillwagonu […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →