kadr z teledysku „3wagon"

Chillwagon naprawdę powiększył szeregi. Tede w pierwszym wspólnym singlu


23 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci ukazał się pierwszy singiel grupy chillwagon, w którym wystąpił Tede. Warszawiak w ramach inauguracyjnego singla pojawił się obok Borixona i ReTo.

Tede w chillwagonie. Pierwszy teledysk już jest

Na oficjalnym kanale spacerange (dawniej chillwagon) opublikowany został pierwszy singiel grupy, w którym pojawił się Tede. Obok TDF-a w utworze wystąpili także Borixon i ReTo. Za produkcję bitu odpowiada SecretRank, naczelny producent chillwagonu, a mix i mastering wykonał DJ Johny z ramienia NOBOCOTO. Produkcją teledysku zajęła się ekipa H D S C V M.

chillwagon – 3wagon

Zobacz: chillwagon zmienia nazwę. Od teraz to SpaceRange

Oficjalna informacja o dołączeniu Granieckiego do ekipy Rekina pojawiła się już w zeszłym roku. 13 listopada w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbyła się impreza jubileuszowa z okazji dwudziestolecia debiutu Tedego. W trakcie imprezy Borys i Fiodor przekazali fanom, że topór wojenny został zakopany, a na pytanie autora S.P.O.R.T.-u, czy Borygo przyjmie go do chillwagonu, Borixon przytaknął. 3wagon to pierwszy namacalny dowód tamtej deklaracji.

Tede promuje ostatnie wydawnictwo. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W grudniu zeszłego roku w formie hołdu dla debiutanckiego albumu TDF wydał krążek zatytułowany ESPEOERTE 0121. Wraz z materiałem z najnowszej płyty oraz utworami sprzed dwóch dekad warszawiak ruszył w trasę.

Zobacz: Bądźcie spokojni, Tede nie wychodzi z formy – relacja z koncertu na 20-lecie płyty S.P.O.R.T.

Najbliższy koncert odbędzie się 31 marca w Rzeszowie w Aloha – Food, Bowling & Club. Warszawiak wystąpi także w Poznaniu w sobotę 2 kwietnia. Fiodor zagra koncert w Klubie Muzycznym B17. Z kolei w piątek 13 maja w Krakowie rozpoczną się Juwenalia UEK 2022, gdzie również pojawi się legenda rapu. Bilety na koncerty Tedego znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie z zakupem!

W sieci ukazał się pierwszy singiel grupy chillwagon, w którym wystąpił Tede. Warszawiak w ramach inauguracyjnego singla pojawił się obok Borixona i ReTo. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Tede […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →