kadr z teledysku "Camper"

Chillwagon 3.0 nadjeżdża. „Camper” już w sieci


08 września 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Chillwagon prezentuje kolejny singiel z nadchodzącego projektu chillwagon 3.0. Singiel Camper pojawił się na kanale ReTo.

Chillwagon wjeżdża Camperem

Rapowa ekipa w składzie: Borixon, Żabson, Buszu, Qry, Olszakumpel, ReTo i SecretRank prezentują kolejny singiel promujący trzeci sezon chillwagonu. Za teledysk odpowiedzialny jest, jak zwykle, Kooza, który zaprosił do produkcji wideo zaprzyjaźnionych twórców.

Zobacz: Chillwagon pracuje nad wspólnym projektem w Chorwacji

Chillwagon 3.0 nadchodzi

Camper to nie jedyny singiel promujący kolejny sezon chillwagonu. W Internecie dostępne są single puff puff oraz krowa. Oba utwory dostępne są na platformach streamingowych oraz oficjalnym kanale rapowej ekipy na YouTube.

Solowe projekty członków kolektywu już wkrótce

Chillwagon 3.0 nie jest jedynym wydawnictwem, które przygotowują członkowie kolektywu. ReTo, na którego kanale pojawił się Camper, pierwszego października zaplanował premierę kolejnego albumu zatytułowanego W samo południe. To pierwszy solowy album rapera od BOA wydanego w 2018 roku.

Przedstawiam wam okładkę płyty wokół której kręciło się moje życie przez ostatnie dwa lata. Płyty, która jest najbardziej dopracowaną i spójną w mojej dotychczasowej dyskografii. Płyty, na którą sam musiałem poczekać. Wreszcie – płyty z której jestem zajebiście dumny. Włożyłem w nią całe swoje serce, usłyszysz jak bije

– napisał ReTo o albumie W samo południe na swoim profilu instagramowym.

Oprócz autora Billy’ego Kida, wkrótce na rynku pojawi się również pierwszy solowy album ZetHy zatytułowany Bohaterowie Podwórek. Płyta promowana takimi singlami, jak Johncik, Wszystko albo nic i tytułowym Bohaterowie podwórek, ujrzy światło dzienne pojutrze, tj. 10 września.

Chillwagon prezentuje kolejny singiel z nadchodzącego projektu chillwagon 3.0. Singiel Camper pojawił się na kanale ReTo. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Chillwagon wjeżdża Camperem Rapowa ekipa w składzie: Borixon, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →