chillwagon z nowym numerem i Platynową Płytą! Skład sprzedał ponad 35 tysięcy egzemplarzy


21 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

chillwagon w jednym z vlogów nagranych podczas pobytu w Chorwacji poinformował, że ich debiutancki krążek otrzymał status Platynowej Płyty.

Platynowy Złoty Drop

chillwagon

Złoty Drop, czyli limitowane i ograniczone do 15 tysięcy wydanie debiutanckiego albumu chillwagonu kilka dni temu oficjalnie otrzymało status Platynowej Płyty. Zapytacie pewnie, jak to możliwe, skoro platyna w Naszym kraju przyznawana jest za sprzedaż 35 tysięcy płyt.

Otóż Borixon w jednym z vlogów chillwagonu z Chorwacji, gdzie aktualnie przebywa ekipa poinformował, że oprócz samego Złotego Dropu, ZPAV podliczył także wyświetlenia z YouTube, a także wyniki odsłuchów z serwisów streamingowych.

Przypomnijmy, że Złoty Drop chillwagonu był czymś bardzo przemyślanym marketingowo. Bowiem możliwość zakupu otrzymywał każdy, kto przeszedł specjalnie przygotowaną grę chillwagonu, która jak sami możecie zobaczyć nie należała do najprostszych.

Na debiutanckim krążku chillwagonu ekipa zamieściła rozszerzone o kolejne zwrotki i nowe aranżacje muzyczne dobrze znanych numerów. Natomiast to co dokładnie wchodziło w skład Złotego Dropu możecie zobaczyć na specjalnie przygotowanym materiale.

Fakt, że krążek był limitowany, tuż po premierze na serwisach aukcyjnych zaroiło się od ogłoszeń oferujących słuchaczom zakup Złotego Dropu. Obecnie oscyluje on w okolicach 300 złotych za cały pakiet.

chillwagon – chillwagon – odsłuch albumu

Obecnie, praktycznie cała ekipa chillwagonu znajduje się w Chorwacji, gdzie w wynajętej willi pracują nad wspólnymi numerami. Wszystkie wydarzenia z chorwackiego studio są skrzętnie dokumentowane i zamieszczane na YouTube w postaci vlogów.

Natomiast dziś, do sieci trafił pierwszy numer pod tytułem jumper. Odsłuch singla wraz z klipem nakręconym przez Koozę znajdziecie poniżej.

chillwagon – jumper

chillwagon w jednym z vlogów nagranych podczas pobytu w Chorwacji poinformował, że ich debiutancki krążek otrzymał status Platynowej Płyty. Platynowy Złoty Drop Złoty Drop, czyli limitowane i ograniczone do 15 tysięcy wydanie debiutanckiego albumu chillwagonu kilka dni temu oficjalnie otrzymało status Platynowej Płyty. Zapytacie pewnie, jak to możliwe, skoro platyna w Naszym kraju przyznawana jest […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →