materiały promocyjne

ReTo i Young Leosia we wspólnym singlu „Kici Meow”


29 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Na kanał ReTo trafił jego nowy singiel zatytułowany Kici Meow z gościnnym udziałem Young Leosi. Sprawdź szczegóły.

Zabawa w kotka i myszkę

Wygląda na to, że po zakończeniu clubu2020, Young Leosia na dobre zagęszcza ruchy. Po dograniu się do singla Meggie, a także wypuszczeniu solowego Jednego dnia przyszedł czas na kolejną współpracę. Na kanał ReTo trafił singiel Kici Meow z gościnnym udziałem szefowej Baila Ella. Co ciekawe, oprócz Wroobla współtwórcą bitu do utworu jest Linch, znany ze współprac z niezwykle popularnym włoskim raperem Capo Plazą. Reżyserią klipu zajął się @yungssebv. Dla ReTo to szybki powrót wydawniczy po premierze jego ostatniego albumu STYXXX w lutym tego roku. Czyżbyśmy mieli otrzymać dwie płyty w tym roku od członka chillwagonu?

ReTo ft. Young Leosia – KICI MEOW (prod. Linch x Wroobel)

ReTo zagra na Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku

ReTo jest jednym z artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards 2023 w Płocku. Festiwal odbędzie się między 6 a 8 lipca. Już teraz wiemy, że oprócz członka chillwagon w Płocku zagrają:  Pezet, Malik Montana, Kabe, Oki, Kukon, Molesta Ewenement, Gedz, Kaz Bałagane, Słoń, Jan-Rapowanie, Otsochodzi, Paktofonika, Guzior, Kacperczyk, Szpaku, Chivas, Avi, Kinny Zimmer, Smolasty, Sentino, Schwesta Ewa, Polska Wersja, Paluch, White Widow, Vkie, O.S.T.R., Yung Adisz, JWP/BC, Jetlagz, Gruby Mielzki, Peja, Belmondawg, Donguralesko, Ćpaj Stajl, Wzgórze Ya-Pa 3, Tede, Miszel, Qmple, Young Igi, Filipek, Zeamsone, Sarius, Liroy, Kronkel Don, Dziarma, Kizo, Hałastra, HVNCWOTY, Córy, WCK, Floral Bugs, Sokół feat. Pono, Szczyl, Kukon Ogrody Show i Waima.

Bilety na tegoroczną edycję Lech Polish Hip-Hop Festival są już dostępne na stronie biletomat.pl. Klasycznie możecie kupić karnety na cały festiwal, a w przypadku tradycyjnego soldoutu, bilety na poszczególne dni płockiej imprezy. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na płockim evencie!

Na kanał ReTo trafił jego nowy singiel zatytułowany Kici Meow z gościnnym udziałem Young Leosi. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Zabawa w kotka i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →