kadr z klipu do utworu chillwagon - "camper"

Borixon i Kizo ze wspólnym utworem


14 marca 2022

Podziel się newsem:

Borixon po długiej przerwie wydawniczej powraca z singlem Miś nagranym wspólnie z Kizo. Sprawdź szczegóły.

Współpraca w obrębie chillwagonu

Borixon jest jednym z najaktywniejszych wydawniczo weteranów polskiej sceny rapowej. Wystarczy chociażby wspomnieć o jego projekcie chillwagon, w którym działa z takimi raperami, jak ReTo, Żabson, Kizo, Olszakumpel, Qry czy ZetHa, i w ramach którego od 2019 roku wydali dwie płyty. Prawdopodobnie w przygotowaniu jest także trzecia, ponieważ we wrześniu 2021 roku grupa wypuściła nowy singiel zatytułowany camper. Nawet działając pod własną ksywką, Borixon preferował współprace. W 2020 roku ukazał się jego wspólny album z ReTo zatytułowany 420024. Na solowy album Borygo czekamy więc już blisko 4 lata, a dokładniej od 2018 roku, kiedy to ukazał się Mołotow. Być może Miś jest pierwszym singlem z nowego solowego wydawnictwa? Tego jeszcze nie wiemy, natomiast faktem jest, że utwór z gościnnym udziałem Kizo został podpisany ksywką Borixona, z pewnością rodzi to więc nadzieję wśród fanów. Za bit do Misia odpowiada BAHSICK.

Borixon, Kizo – MIŚ prod. BAHSICK

Borixon, kiedy solo?

Pytanie z nagłówka zadaje sobie rzesza słuchaczy od wielu lat. Zadaliśmy je sobie również z Krzyśkiem Nowakiem w zestawieniu płyt, na które czekamy najbardziej w 2022 roku. Mówimy w końcu o zdobywcy dwóch Złotych Płyt od ZPAV za swoje ostatnie Koktajl oraz Mołotow. Według naszych doniesień to właśnie w tym roku ukaże się następca Mołotowa. 4 lata to w dzisiejszym rapie szmat czasu. Jaki kierunek na kolejnej solówce obierze Borixon? Ciężko cokolwiek przewidywać, ale MIŚ utrzymany w trapowo-bengerowej, lekko wykręconej konwencji zdecydowanie rozbudza apetyt na więcej.

Okładka płyty Borixona Mołotow

Borixon i Kizo ze wspólnym utworem

Borixon po długiej przerwie wydawniczej powraca z singlem Miś nagranym wspólnie z Kizo. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Współpraca w obrębie chillwagonu […]

XX Edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2022

Biletomat.pl
260 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →