kadr z klipu do utworu „Fiu Fiu”

Kizo został youtuberem. Będzie robił „dużo poj**anych rzeczy”


05 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kizo wchodzi w świat YouTube’a. Raper postanowił ruszyć z nowym programem, który będzie opowiadał o jego życiu, a także zdradzi wiele zakulisowych szczegółów swojej twórczości.

Raper, aktor, przedsiębiorca, a teraz także youtuber

Czego by nie mówić o Kizo, od zawsze pewne było jedno. Mało kto w tym kraju ma taką żyłkę do biznesu jak on. Jego postać to bowiem nie tylko jego muzyka, ale także zaangażowanie w świat KSW czy gastronomię. Chyba każdy słyszał o Kizzersach czy Sukcesillianie. Teraz Kizownik postanowił zostać toutuberem. Rozpoczyna swoją autorską serię PatoLife, nawiązującą nazwą do jego ostatniej płyty, Patocelebryta. Sam format nie będzie niczym odkrywczym. Mamy poznać po prostu dogłębniej życie Kizo, przepełnione zakulisowymi smaczkami muzycznymi.

Sprawdź także: Kizo poszerza gastronomiczną ofertę. Otwiera burgerownię

To nie pierwsze podejście rapera do tworzenia contentu na YouTube’ie. Stworzył on serial internetowy Moda i Sukces zakończony na 8 odcinkach oglądany przez kilkaset tysięcy osób. Fabularny charakter produkcji nie był jednak najwyraźniej czymś, o co chodziło Kizo i postanowił postawić na większą naturalność.

Pierwszy odcinek PatoLife trafił już do sieci. Opis tego formatu napisany przez samego autora jest bardzo prosty:

PatoLife to nowy program o moim życiu, w którym będę robił dużo poj**anych rzeczy.

PatoLife: CO NA TO YOUTUBE?

Kizo wchodzi w świat YouTube’a. Raper postanowił ruszyć z nowym programem, który będzie opowiadał o jego życiu, a także zdradzi wiele zakulisowych szczegółów swojej twórczości. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →