kadr z klipu do utworu „Patryk I Waza”

Kizo w królewskim nastroju w nowym singlu


27 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Na najnowszym singlu Kizo zatytułowanym Patryk I Waza, raper koronuje się na króla Polski. Z kolei refren singla brzmi wręcz jak hymn.

Król Patryk

Witajcie w 2023 roku w Polsce. Patryk I Waza właśnie obalił demokrację i stanął na czele narodu. A oto hymn, zatytułowany Patryk I Waza. No dobra, to nie do końca tak. Ale faktem, jest, że Kizo nagrał utwór zatytułowany Patryk I Waza, w którym rapuje, że „ma siebie na obrazach”. Refren singla, oparty na chóralnym wyśpiewywaniu hasła „My to sukces” z kolei przypomina właśnie hymn. Cóż, trzeba przyznać, że pewności siebie raperowi nie brakuje. Z drugiej strony, mając w pamięci, że niedawno jego singiel Disney pokrył się trzykrotnym diamentem, ciężko się dziwić. Jest to bowiem pierwsze takie wyróżnienie w historii naszego kraju.

Kizo – Patryk I Waza prod. ENZU

Kizo zagra na Lech Polish Hip-Hop Festival!

Kizo jest jednym z artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards 2023 w Płocku. Festiwal odbędzie się między 6 a 8 lipca. Już teraz wiemy, że oprócz członka chillwagonu w Płocku zagrają:  Pezet, Malik Montana, Kabe, Oki, Kukon, Molesta Ewenement, Gedz, Kaz Bałagane, Słoń, Jan-Rapowanie, Otsochodzi, Paktofonika, Guzior, Kacperczyk, Szpaku, Chivas, Avi, Kinny Zimmer, Smolasty, Sentino, Schwesta Ewa, Polska Wersja, Paluch, White Widow, Vkie, O.S.T.R., Yung Adisz, JWP/BC, Jetlagz, Gruby Mielzki, Peja, Reto, Donguralesko, Ćpaj Stajl, Wzgórze Ya-Pa 3, Tede, Miszel, Qmple, Young Igi, Filipek, Zeamsone, Sarius, Liroy, Kronkel Don, Dziarma, Belmondawg, Hałastra, HVNCWOTY, Córy, WCK, Floral Bugs, Sokół feat. Pono, Szczyl, Kukon Ogrody Show i Waima.

Bilety na tegoroczną edycję Lech Polish Hip-Hop Festival są już dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Klasycznie możecie nabyć karnety na cały festiwal, a w przypadku tradycyjnego soldoutu, bilety na poszczególne dni płockiej imprezy. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na płockim evencie!

Na najnowszym singlu Kizo zatytułowanym Patryk I Waza, raper koronuje się na króla Polski. Z kolei refren singla brzmi wręcz jak hymn. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →