kadr z klipu do utworu „Taxi”

Kizo poszerza gastronomiczną ofertę. Otwiera burgerownię


22 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kizo postanowił poszerzyć ofertę gastronomiczną produktów sygnowanych swoją ksywką i ogłosił powstanie burgerowni.

Kolejna gałąź biznesu

Nikogo już dziś nie dziwi, jak mocno polscy raperzy inwestują w inne gałęzie biznesu. Swego czasu niezwykle popularna stała się gastronomia. Quebonafide założył firmę Miss Ti, a np. Kizo stał się twarzą pizzy Sukcesilliany. Członek chillwagonu postanowił swoją ofertę gastronomiczną. W jednej z najmodniejszych przestrzeni w Gdańsku, w Montowni, już od sierpnia będzie można zjeść jego burgera. Na swoim Instagramie raper zaprezentował wejście do nieotwartego jeszcze Kizo Burger. Zgodnie z zapowiedziami mamy tam dowiedzieć się, jak smakuje sukces. Trzeba przyznać, że mało kto wie o sukcesie tyle, co Kizo. Raper może pochwalić się najwyższym wyróżnieniem sprzedażowym w historii polskiej muzyki. Jego singiel Disney pokrył się 3-krotnym diamentem.

Kizo promuje swoją burgerownie

Kizo zagra na Lech Polish Hip-Hop Festival!

Kizo jest jednym z artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards 2023 w Płocku. Festiwal odbędzie się między 6 a 8 lipca. Już teraz wiemy, że oprócz członka chillwagonu w Płocku zagrają:  Pezet, Malik Montana, Kabe, Oki, Kukon, Molesta Ewenement, Gedz, Kaz Bałagane, Słoń, Jan-Rapowanie, Otsochodzi, Paktofonika, Guzior, Kacperczyk, Szpaku, Chivas, Avi, Kinny Zimmer, Smolasty, Sentino, Schwesta Ewa, Polska Wersja, Paluch, White Widow, Vkie, O.S.T.R., Yung Adisz, JWP/BC, Jetlagz, Gruby Mielzki, Peja, Reto, Donguralesko, Ćpaj Stajl, Wzgórze Ya-Pa 3, Tede, Miszel, Qmple, Young Igi, Filipek, Zeamsone, Sarius, Liroy, Kronkel Don, Dziarma, Belmondawg, Hałastra, HVNCWOTY, Córy, WCK, Floral Bugs, Sokół feat. Pono, Szczyl, Kukon Ogrody Show i Waima.

Bilety na tegoroczną edycję Lech Polish Hip-Hop Festival są już dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Klasycznie możecie nabyć karnety na cały festiwal, a w przypadku tradycyjnego soldoutu, bilety na poszczególne dni płockiej imprezy. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na płockim evencie!

Kizo postanowił poszerzyć ofertę gastronomiczną produktów sygnowanych swoją ksywką i ogłosił powstanie burgerowni. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Kolejna gałąź biznesu Nikogo już dziś nie dziwi, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →