kadr z vloga

Borixon publikuje vlog z jubileuszowego koncertu Tedego na kanale chillwagonu


16 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Trzy dni po jubileuszowym koncercie Tedego, Borixon zrelacjonował wydarzenie okiem kamery. Na oficjalnym kanale chillwagon, Borygo opublikował vlog z ostatniego koncertu założyciela Wielkiego Joł.

Borixon i Tede – film dostępny w sieci

Materiał został zarejestrowany 13 listopada, podczas koncertu z okazji dwudziestolecia płyty S.P.O.R.T. Tedego. Podczas imprezy fani warszawskiego rapera zostali poinformowani, że Tede i Borixon po latach zakopali topór wojenny. Obecność Rekina na scenie była utrzymana w tajemnicy, jednak do rozmów między dwiema legendami rapu doszło przed katowickim koncertem.

Przeczytaj: S.P.O.R.T. Tedego obchodzi 20 lat. I “broni się” do dziś

W filmie pojawia się wątek książki Za drinem drin, za kreską kreska Krzysztofa Kozaka i Huberta Kęski, która miała być jednym z bodźców do dialogu między Borygo a TDF-em. Pojednanie zwaśnionych niegdyś raperów doprowadziło również do dołączenia Tedego do chillwagonu. Informację potwierdzono za pośrednictwem oficjalnych kanałów ekipy.

BORIXON | TEDE

Tede zagrał koncert z okazji dwudziestolecia S.P.O.R.T.-u – wśród gości Ostry i Borixon

Założyciel Wielkiego Joł wystąpił w Międzynardowym Centrum Kongresowym w Katowicach w ubiegłą sobotę. Raper zaprezentował utwory z okresu 1999/2000, a na scenie wystąpili specjalnie zaproszeni goście, m.in. O.S.T.R., Borixon i Joka. Pełną relację z wydarzenia znajdziecie tutaj.

Podczas imprezy Tede rozpoczął również promocję swojego nadchodzącego albumu ESPEOERTE 0121. Bity na płytę zostały wyprodukowane przez samego TDF-a. Premierę krążka zaplanowano na 13 grudnia bieżącego roku.

Zobacz: Tede oddaje hołd Chadzie i zapowiada drugą część kultowej płyty S.P.O.R.T.

Wszystkie bity wyprodukowałem na przełomie XX i XXI wieku. Rap na te bity zrobiłem w tym roku i wyszedł hip hop na maksymalnej zajawie.

– zapowiada Graniecki.
tede espeoerte 0121 wielkie joł polski rap
okładka albumu ESPEOERTE 0121

Rusza trasa S.P.O.R.T.

W lutym Tede zagra jeszcze dwa koncerty celebrujące dwadzieścia lat od premiery debiutanckiego albumu. Fiodor wystąpi 25 lutego w warszawskim Palladium, natomiast dzień później w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu. Wejściówki można kupić za pośrednictwem Biletomat.pl.

Trzy dni po jubileuszowym koncercie Tedego, Borixon zrelacjonował wydarzenie okiem kamery. Na oficjalnym kanale chillwagon, Borygo opublikował vlog z ostatniego koncertu założyciela Wielkiego Joł. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →