kadr z klipu do utworu "@" chillwagonu

Chillwagon zmienia nazwę. Od teraz to SpaceRange


21 marca 2022

Podziel się newsem:

Borixon, właściciel chillwagonu podjął decyzję o zmianie nazwy na SpaceRange. Za pośrednictwem social mediów label tłumaczy powód zmiany. Sprawdź szczegóły.

Chillwagon to za mało. Borixon poszerza zakres działań

Zmiana nazwy marki chillwagon nastąpiła bardzo niespodziewanie. Niezapowiedzianie nazwę zmienił bowiem profil instagramowy grupy oraz ich oficjalna strona, a nowe logo pojawiło się także na fanpage’u facebookowym. Wątpliwości związane z tym zdarzeniem szybko rozwiały kolejne grafiki pojawiające się na obu profilach w social mediach. Według informacji pojawiających się na rzeczonych grafikach label chce poszerzyć zakres swojej działalności, a zmiana nazwy ma na celu zapobiegnięcie kojarzenia się wyłącznie z zespołem. Według zapewnień SpaceRange ma zamiar poszukiwać nowych artystów i wprowadzać ich na rynek. Artyści, których reprezentuje wytwórnia to: Borixon, Kizo, ZetHa, Qry, ReTo, olsza kumpel, oraz zespół chillwagon, do którego należą wszyscy wyżej wymienieni + kilku innych artystów związanych kontraktem z innymi labelami m.in. Żabson.

Logotypy SpaceRange

Grafiki tłumaczące powód zmiany nazwy z chillwagon na SpaceRange

Moda na chillwagon

Grupa chillwagon od początku swojego istnienia w zasadzie okazała się wielkim sukcesem. Od 2019 roku zanotowali aż platynowych płyt. Za single @ (potrójna platyna), Jeden Jeden, Jolka (trailer), Rower (trailer), Squo, Ziarnko do ziarnka, Jumper, a także swój debiutancki album zatytułowany również chillwagon. Gdyby doliczyć również złote płyty, oraz wszystkie osiągnięcia raperów związanych z zespołem (tu szczególnie wyróżnia się Kizo), ekipa założona przez Borixona wyrasta na jedną z najbardziej utytułowanych w historii polskiej muzyki. Można więc oczekiwać, że projekt SpaceRange odciśnie znaczne piętno na polskiej scenie rapowej.

Borixon, właściciel chillwagonu podjął decyzję o zmianie nazwy na SpaceRange. Za pośrednictwem social mediów label tłumaczy powód zmiany. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Kizo na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022

Biletomat.pl
260 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →