kadr z teledysku

Żabson i Young Igi z kolejnym teledyskiem promującym “amfisbenę”


14 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci zadebiutował kolejny teledysk reklamujący album amfisbena duetu Żabson & Young Igi. Klip reklamuje trasę koncertową raperów.

Żaba z Igim noszą Buty Na Rzepy

Dziś wieczorem na YouTube ukazał się teledysk do singla Buty Na Rzepy wchodzącego w wersję deluxe krążka amfisbena. Za produkcję utworu odpowiada Borucci. Realizacja wokali, mix i mastering wykonał Wróbel dla NOBOCOTO. Przy mixie pracował również raper z Trójmiasta. Teledysk to dzieło Henryka Brzeskiego działającym jako DOLLARMODA.

Żabson & Young Igi – Buty Na Rzepy

Young Igi & Żabson – amfisbena (deluxe) – tracklista albumu

 1. Ziemia Na Marsie
 2. James Bond
 3. Nie Wszystek Umrę
 4. Perfekcja
 5. Icey
 6. Kap Kap
 7. Relax
 8. #FreeBritney
 9. Polski Karnawał
 10. Scam
 11. Robotniczy Trap
 12. Kiedy Skończę Karierę
 13. Sahara
 14. Buty Na Rzepy
 15. Widzę Siebie
 16. Lifestyle

Young Igi & Żabson – amfisbena (deluxe) – odsłuch albumu

Raperzy ruszyli w Polskę z trasą koncertową

W opisie najnowszego teledysku autorzy zachęcają fanów do kupowania biletów na trwającą już trasę koncertową. Część koncertów została przesunięta, a ich lokalizacje uległy zmianie. Pierwszy występ miał odbyć się w zeszłą sobotę 12 marca w gdańskim B90, jednak przeniesiono go na 3 kwietnia. Najbliższe wydarzenie zaplanowano na 24 marca w Rzeszowie. Cykl imprez zwieńczy koncert Igiego i Żabsona w warszawskiej Progresji 5 maja, choć pierwotnie impreza miała odbyć się na Torwarze.

Żabson x Young Igi – amfisbena – trasa koncertowa

Zobacz: Żabson i Young Igi odsłaniają drugą część amfisbeny

W sieci zadebiutował kolejny teledysk reklamujący album amfisbena duetu Żabson & Young Igi. Klip reklamuje trasę koncertową raperów. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Żaba z Igim noszą Buty Na Rzepy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →