kadr z teledysku

Duet Żabson x Young Igi z teledyskiem do „Icey”


14 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Po nocnej premierze albumu Amfisbena Żabson i Young Igi publikują teledysk promujący materiał. Na kanale INTERNAZIOMALE pojawił się klip do Icey.

Igi wraz z Żabą w teledysku do piosenki z Amfisbeny

Utwór Icey znalazł się na dzisiejszej płycie stworzonej przez duet, tj. Amfisbena. Żabson i Young Igi nawinęli na bicie Borucciego, natomiast za realizację wokali i mastering odpowiada Wróbel z NOBOCOTO Studio. Mixem piosenki zajął się realizator wraz z Young Igim. Teledysk wyreżyserował Maciek Adamczak.

Żabson x Young Igi – Icey

Amfisbena trafiła do sprzedaży

Pod teledyskiem znalazł się link odsyłający do zakupienia fizycznego egzemplarza Amfisbeny. Łącze przekierowuje do oficjalnego sklepu Def Jam Recordings Poland, gdzie dostępne są trzy warianty albumu: standardowa, deluxe oraz deluxe + t-shirt. Według informacji dostępnych na stronie, czas realizacji wynosi jeden dzień, a na fizycznym krążku znajdzie się szesnaście kompozycji zamiast ośmiu dostępnych cyfrowo.

Zobacz: Żaba i Igi wydali wspólny album. Amfisbena już dostępna

Wersja standardowa zapewni słuchaczom, oprócz ośmiu nowych utworów, zestaw wlepek. Wariant deluxe składa się z tych samych dodatków oraz z zina i plakatu z autografami. W ostatnim zestawie dołączona została koszulka z nadrukowaną okładką albumu. Amfisbena deluxe jest ograniczona liczbowo.

Young Igi x Żabson – amfisbena – tracklista

Ziemia Na Marsie
James Bond
Nie Wszystek Umrę
Perfekcja
Icey
Kap Kap
Relax
#FreeBritney

żabson young igi amfisbena internaziomale def jam recordings poland
okładka albumu Amfisbena duetu Żabson/Young Igi, Def Jam Recordings Poland 2022

Według informacji podanych przez autorów, słuchacze, którzy nie zaopatrzą się w fizyczną kopię albumu, również będą mogli zapoznać się z nieznanymi dotąd piosenkami. Podczas transmisji na Instagramie raperzy wyznali, że wersja deluxe zostanie udostępniona w marcu.

Young Igi x Żabson – amfisbena – odsłuch albumu

Po nocnej premierze albumu Amfisbena Żabson i Young Igi publikują teledysk promujący materiał. Na kanale INTERNAZIOMALE pojawił się klip do Icey. Igi wraz z Żabą w teledysku do piosenki z Amfisbeny Utwór Icey znalazł się na dzisiejszej płycie stworzonej przez duet, tj. Amfisbena. Żabson i Young Igi nawinęli na bicie Borucciego, natomiast za realizację wokali […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →