okładka albumu „Amfisbena”

Żabson i Young Igi wydali wspólny album. „Amfisbena” już dostępna


14 stycznia 2022

Podziel się newsem:

W sieci zadebiutował album duetu Young Igi x Żabson. Raperzy przygotowali dla słuchaczy płytę pt. Amfisbena.

Igi razem z Żabą wydali materiał

Dziś o północy na platformach streamingowych zadebiutowała Amfisbena. Krążek to wynik kooperacji między Żabsonem a Young Igim. Jak wyznali autorzy, prace nad albumem zaczęły się jeszcze przed płytą OIO, którą Young Igi współtworzył razem z Okim i Otsochodzi.

Amfisbena składa się z ośmiu premierowych utworów. Na żadnym z nich nie usłyszymy gościnnej zwrotki. Za produkcje odpowiadają m.in. @atutowy, Borucci oraz Sir Mich. Podczas przedpremierowej transmisji na Instagramie Żabson wraz z Igim wyznali, że wersja fizyczna będzie wariantem deluxe.

Zobacz: Sir Mich prezentuje pierwszy singiel z płyty producenckiej. Gościnnie Alberto

Amfisbena na płycie kompaktowej będzie bogatsza o kolejne osiem kompozycji. Powołując się na autorów krążka, wersja deluxe zostanie udostępniona w marcu, jednak posiadacze fizycznych egzemplarzy mają otrzymać ją wcześniej. Płytę cały czas można zamówić w oficjalnym sklepie Internaziomali.

Young Igi x Żabson – amfisbena – tracklista

Ziemia Na Marsie
James Bond
Nie Wszystek Umrę
Perfekcja
Icey
Kap Kap
Relax
#FreeBritney

Young Igi x Żabson – amfisbena – odsłuch albumu

Żaba x Igi powtórzą sukces OIO?

W maju zeszłego roku zadebiutowała supergrupa OIO, czyli Otsochodzi, Young Igi oraz Oki. W listopadzie trio otrzymało podwójną platynę za swoją pierwszą płytę. Związek Producentów Audio-Video przyznaje powyższe wyróżnienie w momencie sprzedania ponad sześćdziesięciu tysięcy egzemplarzy. Najpopularniejszym utworem z krążka pod względem liczbowym jest singiel Amerykańskie teledyski. ZPAV przyznał autorom poczwórnie platynowe wyróżnienie 15 grudnia.

Na razie nie można przewidzieć, w jaki sposób rozwinie się projekt Igiego i Żabsona. Autorzy ograniczyli się do enigmatycznych plakatów przed premierą albumu oraz krótkiej kampanii w mediach społecznościowych. Głównym motorem napędowym kolejnych działań jest przede wszystkim popularność obu raperów.

OIO – Amerykańskie teledyski

W sieci zadebiutował album duetu Young Igi x Żabson. Raperzy przygotowali dla słuchaczy płytę pt. Amfisbena. Igi razem z Żabą wydali materiał Dziś o północy na platformach streamingowych zadebiutowała Amfisbena. Krążek to wynik kooperacji między Żabsonem a Young Igim. Jak wyznali autorzy, prace nad albumem zaczęły się jeszcze przed płytą OIO, którą Young Igi współtworzył […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →