Frosti i Young Igi we wspólnym numerze. Sprawdźcie „Zeszyt”

Podziel się newsem:

Frosti właśnie udostępnił odsłuch i teledysk utworu Zeszyt, w którym pojawia się także Young Igi. Współpraca pomiędzy raperami była zapowiadana od kilku tygodni.

Na ulicy pełno takich żołnierzy

Zeszyt to kolejny mocny i uliczny singiel od Frostiego. Reprezentant Def Jamu i SP ZOO, po raz kolejny pokazuje, że najlepiej czuje się w takich klimatach. Raper słynie przede wszystkim z bezkompromisowego, momentami wulgarnego stylu. Jednak kiedy trzeba, to potrafi on odpowiednio operować swoją barwą głosu, jak miało to miejsce chociażby w utworze Na Stół w ramach cyklu VIVA STREET.

Frosti – Na Stół

Wróćmy jednak do najnowszego utworu, któremu mocny, drillowo brzmiący bit wysmażony przez Pereza, dodaje jeszcze większego ulicznego sznytu. Niestety, w tym wszystkim nie do końca pasuje mi nawijka Young Igiego, która moim zdaniem jest zbyt czysta i zwyczajnie nie pasuje do tak brudnego utworu. Uwagę przykuwa także wygląd Frostiego, który wyraźnie zrzucił na wadze.

Frosti feat Young Igi – Zeszyt

Realizacją teledysku zajęli się Maciej Pieczykolan z MVP Clips, a także Piotr Zajączkowski. Niestety na ten moment nie wiadomo, czy Zeszyt zapowiada kolejny album Frostiego, czy po prostu jest to kolejny luźny numer.

Natomiast sama współpraca pomiędzy Frostim, a Young Igim zapowiadana była już od kilku tygodni poprzez Instagram, gdzie pojawiały się zdjęcia z planu teledysku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Petardę mamy

Post udostępniony przez SP ZOO (@duzyfrosti)

Ostatnim albumem Frostiego jest Midas, który swoją premierę miał w 2019 roku. Na krążku reprezentanta SP ZOO pojawili się tacy goście jak Smolasty, Tymek, DJ Kebs, Kazior, DJ Grubaz, czy Berson. Krążek możecie zamówić ze strony Def Jam Recordings.

Frosti – Midas – odsłuch albumu

Frosti właśnie udostępnił odsłuch i teledysk utworu Zeszyt, w którym pojawia się także Young Igi. Współpraca pomiędzy raperami była zapowiadana od kilku tygodni. Na ulicy pełno takich żołnierzy… Zeszyt to kolejny mocny i uliczny singiel od Frostiego. Reprezentant Def Jamu i SP ZOO, po raz kolejny pokazuje, że najlepiej czuje się w takich klimatach. Raper […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.