Kizo atakuje kolejnym singlem z „Posejdona”! Posłuchajcie numeru z gościnnym udziałem Young Igiego

Podziel się newsem:

Kizo właśnie zaprezentował klip do kolejnego singla z nadchodzącego albumu pt. Posejdon. Po hitowym Lucky Punch, przyszła pora na nieco mocniejszy numer, w którym gościnnie słyszymy Young Igiego.

Omijam driftem biedę

Driftem, to kolejny po ART i Lucky Punch singiel promujący przewidziany na październik długogrający krążek KizoPosejdon. Tym razem gościnnie w numerze pojawia się Young Igi, a produkcją zajął się duet Gara i Poly.

Kizo feat. Young Igi – Driftem

Refren, to zdecydowanie coś co z nowego singla na pewno zapadnie w pamięci wielu słuchaczom. Sam numer niestety nie jest niczym zaskakującym, a w zasadzie jest dokładnie tym, co raper serwuje nam ostatnimi czasy. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że Igi swoją zwrotką ratuje ten numer i wnosi do niego powiew świeżości.

Kizo ostatnimi czasy może wydawać się monotonny, jeżeli chodzi o tematykę jego utworów. Bowiem nie ma znaczenia, czy bit jest stricte wakacyjny, jak w przypadku Lucky Punch, czy osadzony w agresywnym klimacie jak ART, czy Driftem, i tak pojawiają się w nim tematy związane z drogimi samochodami, ciuchami i różnej maści alkoholami.

Kizo – ART

Nie ukrywam, że jest to dla mnie spory zawód, bo w pamięci mam jeszcze tego Kizownika z Ortalionu, który wtedy mam wrażenie dużo bardziej eksperymentował z flow.

Kizo feat. Gedz, Frosti Rege – Za ciosem

No cóż, mi pozostaje mieć nadzieję, że Posejdon ostatecznie będzie dużo bardziej zróżnicowany. Szczególnie, że sam jego autor zapowiada, iż na krążku będą same konkretne bangery. Pozostaje nam więc czekać na październik, kiedy to album pojawi się na półkach sklepowych. Wy natomiast możecie zamówić krążek przedpremierowo ze strony mytosukces.pl

kizo - Posejdon - okładka albumu
Kizo – Posejdon – okładka albumu

Kizo właśnie zaprezentował klip do kolejnego singla z nadchodzącego albumu pt. Posejdon. Po hitowym Lucky Punch, przyszła pora na nieco mocniejszy numer, w którym gościnnie słyszymy Young Igiego. Omijam driftem biedę… Driftem, to kolejny po ART i Lucky Punch singiel promujący przewidziany na październik długogrający krążek Kizo – Posejdon. Tym razem gościnnie w numerze pojawia […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →