schafter i Young Igi łączą siły we wspólnym numerze – posłuchajcie „swimming lessons”

Podziel się newsem:

schafter długo nie kazał nam czekać na kolejne nowości. Po świetnie przyjętym audiotele, artysta wypuszcza utwór z gościnnym udziałem Young Igi’ego.

schafter – audiotele

audiotele, to pierwszy legalny, długogrający album wydany przez schaftera. Krążek swoją premierę miał 22 listopada i był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw ubiegłego roku. Wśród gości znaleźli się chociażby Belmondo, Żabson, Oki, czy Taco Hemingway.

schafter - audiotele
schafter – audiotele – okładka albumu

Patrząc po ocenach albumu, schafter spełnił pokładane w nim oczekiwania, ponieważ krążek już w styczniu pokrył się Złotem. Ponadto, aż trzy single z otrzymały status złotych i platynowych płyt (hot coffee – 2x Platynowa Płyta, Double D’sPlatynowa Płyta i marvinZłota Płyta).

Lekcje pływania u schaftera?

Pomimo tego, że obecnie wszystkie baseny są zamknięte, schafter zaprasza wszystkich na swimming lessons, w których do pomocy zaprosił Young Igi’ego. Całość singla utrzymana jest w stylistyce mocno nawiązującej do muzycznych klimatów z początku lat dwutysięcznych. Oczywiście nie zabrakło także tego, z czego Wojtek słynie najbardziej, czyli anglojęzycznych wstawek. Ponadto raper odpowiada także za bit, oraz reżyserię klipu.

schafter feat. Young Igi – swimming lessons

Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę to teledysk. Klip na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie niskobudżetowego, jednak jest to celowy zabieg, ponieważ wpisuje się on w schafterowską estetykę. Ponadto znajdziemy w nim także nawiązania do klipu amerykańskiego rapera Bonesa, będącego jedną z inspiracji dla młodego rapera.

Natomiast jeśli jesteście zainteresowani kupnem audiotele, to krążek znajdziecie w oficjalnym sklepie Asfalt Records.

Xavier Wulf & Bones – WeatherMan

schafter długo nie kazał nam czekać na kolejne nowości. Po świetnie przyjętym audiotele, artysta wypuszcza utwór z gościnnym udziałem Young Igi’ego. schafter – audiotele audiotele, to pierwszy legalny, długogrający album wydany przez schaftera. Krążek swoją premierę miał 22 listopada i był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw ubiegłego roku. Wśród gości znaleźli się chociażby Belmondo, Żabson, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.