fot. materiały promocyjne, źródło: Instagram wytwórni

„Club2020” powoli się otwiera. Oki, Taco Hemingway i inni zapraszają do zabawy


08 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Wytwórnia 2020 szykuje się do wydania wspólnej płyty. W sieci dostępny jest już singiel Club2020, w którym wystąpili m.in. Taco Hemingway, Oki i CatchUp.

Dzięki 2020 raperzy zarabiają miliony, a przynajmniej tak twierdzą w nowym singlu

Dziś o północy w streamingach ukazał się Club2020, pierwszy singiel promujący wspólne wydawnictwo wytwórni 2020. W dwuminutowym utworze na bicie CatchUpa wystąpili: współzałożyciel labelu, czyli Taco Hemingway, Oki, Otsochodzi, Young Igi oraz wspomniany wcześniej autor Perypetii.

Zobacz: Wspólna płyta 2020 nadchodzi? Tajemnicza rozpiska już w sieci

O 10:00 na kanale wytwórni pojawił się też teledysk, który stworzyli @youngssebv, Szerszeń i Filip Skrońc. Ujęcia zarejestrowano podczas eventu, który 2020 zorganizowało jakiś czas temu w klubie B90. Wraz z premierą teledysku ruszył pierwszy drop preorderu.

Taco Hemingway x Oki x Otsochodzi x Young Igi x CatchUp – Club2020

W sklepie wytwórni pojawiło się pierwsze 2020 sztuk albumu club2020, którego premierę zaplanowano na 10 marca przyszłego roku. W tej wersji preorderu znajdziemy też bonusową płytę CD.

Wiemy, co dalej z promocją albumu

Cały proces marketingowy ujawniono nam już kilka dni temu. Po dzisiejszej premierze będziemy musieli poczekać aż do 16 stycznia, kiedy pojawi się pierwszy odcinek specjalnego vloga. Trzy dni później do sieci trafi singiel, w którym wystąpią m.in. Dwa Sławy oraz ruszy drugi przedsprzedażowy drop. Ten nie będzie już ograniczony do 2020 sztuk, lecz nadal będzie w wersji LTD. Trzecim singlem z clubu2020 będzie Przypływ Aviego, Grubego Mielzky’ego i Oskara83. Pełny plan prezentuje się następująco:

Zobacz również: Dwa Sławy: Nastolatkowie po trzydziestce [relacja]

Wspólna płyta 2020 nadchodzi? Tajemnicza rozpiska już w sieci
fot. materiały prasowe

Wytwórnia 2020 szykuje się do wydania wspólnej płyty. W sieci dostępny jest już singiel Club2020, w którym wystąpili m.in. Taco Hemingway, Oki i CatchUp. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →