fot. materiały promocyjne, źródło: Instagram wytwórni

„Club2020” powoli się otwiera. Oki, Taco Hemingway i inni zapraszają do zabawy


08 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Wytwórnia 2020 szykuje się do wydania wspólnej płyty. W sieci dostępny jest już singiel Club2020, w którym wystąpili m.in. Taco Hemingway, Oki i CatchUp.

Dzięki 2020 raperzy zarabiają miliony, a przynajmniej tak twierdzą w nowym singlu

Dziś o północy w streamingach ukazał się Club2020, pierwszy singiel promujący wspólne wydawnictwo wytwórni 2020. W dwuminutowym utworze na bicie CatchUpa wystąpili: współzałożyciel labelu, czyli Taco Hemingway, Oki, Otsochodzi, Young Igi oraz wspomniany wcześniej autor Perypetii.

Zobacz: Wspólna płyta 2020 nadchodzi? Tajemnicza rozpiska już w sieci

O 10:00 na kanale wytwórni pojawił się też teledysk, który stworzyli @youngssebv, Szerszeń i Filip Skrońc. Ujęcia zarejestrowano podczas eventu, który 2020 zorganizowało jakiś czas temu w klubie B90. Wraz z premierą teledysku ruszył pierwszy drop preorderu.

Taco Hemingway x Oki x Otsochodzi x Young Igi x CatchUp – Club2020

W sklepie wytwórni pojawiło się pierwsze 2020 sztuk albumu club2020, którego premierę zaplanowano na 10 marca przyszłego roku. W tej wersji preorderu znajdziemy też bonusową płytę CD.

Wiemy, co dalej z promocją albumu

Cały proces marketingowy ujawniono nam już kilka dni temu. Po dzisiejszej premierze będziemy musieli poczekać aż do 16 stycznia, kiedy pojawi się pierwszy odcinek specjalnego vloga. Trzy dni później do sieci trafi singiel, w którym wystąpią m.in. Dwa Sławy oraz ruszy drugi przedsprzedażowy drop. Ten nie będzie już ograniczony do 2020 sztuk, lecz nadal będzie w wersji LTD. Trzecim singlem z clubu2020 będzie Przypływ Aviego, Grubego Mielzky’ego i Oskara83. Pełny plan prezentuje się następująco:

Zobacz również: Dwa Sławy: Nastolatkowie po trzydziestce [relacja]

Wspólna płyta 2020 nadchodzi? Tajemnicza rozpiska już w sieci
fot. materiały prasowe

Wytwórnia 2020 szykuje się do wydania wspólnej płyty. W sieci dostępny jest już singiel Club2020, w którym wystąpili m.in. Taco Hemingway, Oki i CatchUp. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →