fot. Beata Macutkiewicz

Wspólna płyta 2020 nadchodzi? Tajemnicza rozpiska już w sieci


06 grudnia 2022

Podziel się newsem:

2020 udostępniło grafikę, na której prezentują daty pierwszych singli oraz preorderu. Wspólny album wytwórni naprawdę jest w drodze!

Wspólny album

Plotki o powstaniu albumu kolektywu 2020 pojawiły się wraz z pierwszymi zapowiedziami wspólnych działań ich reprezentantów. Teraz zdaje się, że otrzymaliśmy potwierdzenie tych domysłów. Na instagramowym story ekipy pojawiła się rozpiska wraz z datami konkretnych działań. Jeśli nic się nie zmieni, pierwszy singiel z płyty będzie nosił dokładnie taki tytuł jak krążek, Club2020 i ukaże się już w najbliższy czwartek 8 grudnia. Usłyszymy na nim OIO, Taco Hemingwaya oraz CatchUpa. Wtedy również wystartuje pierwsza pula preorderu. Na kolejne ruchy przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku. Wtedy ukaże się coś, co na grafice zostało oznaczone kamerą. Czyżby vlog z procesu nagrywania płyty? Drugiemu singlowi z udziałem Dwóch Sławów oraz aż pięciu gości będzie towarzyszyć druga pula preorderu Clubu2020. Premiera płyty przypada na 10 marca 2023, a wcześniej otrzymamy jeszcze kolejne nagrania wideo, wspólny utwór Aviego, Oskara83 i Grubego Mielzky’ego zatytułowany Przypływ oraz „coś” ukrytego pod tajemniczym CDN. Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę wraz z datami kolejnych planowanych ruchów wytwórni.

Rozpiska kolejnych działań 2020

Wspólna płyta 2020 nadchodzi? Tajemnicza rozpiska już w sieci

Udany wydawniczo rok 2020

Zbliżający się już ku końcowi rok 2022 był z pewnością bardzo udany dla kolektywu 2020 i jego członków. Dwóch z raperów należących do OIO, Oki oraz Otsochodzi, wydało własnym sumptem solową płytę. Szczególnie krążek tego pierwszego odbił się niezwykle pozytywnym echem zarówno wśród krytyków, jak i słuchaczy i osiągnął status podwójnej platyny (ponad 60 tysięcy sprzedanych egzemplarzy). Oprócz tego w 2022 roku ukazały się także debiutancka solowa płyta Łajzola Łajzol Serious oraz szósty legalny album Dwóch Sławów zatytułowany Z Archiwum X2.

2020 udostępniło grafikę, na której prezentują daty pierwszych singli oraz preorderu. Wspólny album wytwórni naprawdę jest w drodze! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Wspólny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →