fot. Jan Czapiewski

Wytwórnia 2020 szykuje wspólny album? Wczorajsze wydarzenie skłania do wielu przemyśleń


20 października 2022

Podziel się newsem:

Wczoraj odbyło się specjalne wydarzenie wytwórni 2020. Podczas imprezy m.in. zaprezentowano nowe utwory.

2020 szykuje się do natarcia na rynek rapowy?

Wczoraj w gdańskim klubie B90 odbyła się impreza club2020: Początek. Wydarzenie zapowiedziano z kilkudniowym wyprzedzeniem, niemniej bilety cieszyły się dużym zainteresowaniem. W trakcie trójmiejskiego show na scenie pojawiła się cała reprezentacja wytwórni w składzie: CatchUp, Taco Hemingway, PRO8L3M, Oki, Otsochodzi, Dziarma, Mielzky, Łajzol i Dwa Sławy. Oprócz artystów podpisanych z wytwórnią wystąpili także goście specjalni, czyli Kukon, Young Leosia i Young Igi.

Zobacz: 2020 ogłasza Początek. To niby nie koncert, ale wystąpią m.in. PRO8L3M, Taco Hemingway, Young Leosia i Oki

Osoby, które nie dotarły na wydarzenie, mogły dowiedzieć się o jego przebiegu z Internetu. W sieci pojawiły się różnego rodzaju nagrania, a na grupie facebookowej 2020.loading jeden z użytkowników zrelacjonował wydarzenie. Z treści posta wynika, że w trakcie występu autor Perypetii, Young Leosia oraz Mielzky zagrali po jednym nowym utworze.

Przeczytaj także: Gruby Mielzky świętuje dekadę od wydania debiutanckiego albumu

Pojawiły się także przypuszczenia, że wytwórnia nagrała cały album, a dwie piosenki, które rzekomo miałyby z niego pochodzić, również wczoraj zagrano. W jednej z nich wystąpiła także Leosia, co sprowokowało pogłoski o dołączeniu obecnej Internaziomalki do 2020. W utworze pojawili się również Otsochodzi, Dwa Sławy, Oki, Mielzky oraz Taco Hemingway.

Wytwórnia na razie nie potwierdziła żadnej z powyższych pogłosek. Fani przypuszczają, że pierwszy z singli powinien niedługo ujrzeć światło dzienne, a tym samym rozpocząć promocję wspólnego albumu.

Polskie labele lubią tworzyć płyty całym składem

Zanim SBM Label wydał dwa Hotele Maffija w 2017 roku, wytwórnia Alkopoligamia.com oddała w ręce słuchaczy Molzę. Wystąpili na nim m.in. Ten Typ Mes, Holak i Jordah, Kuba Knap, Leh czy DJ Black Belt Greg. Wspólny album wydała również ekipa Hashashins. Front ukazał się w 2020 roku. Nad grupowym wydawnictwem pracuje też QueQuality. W oficjalnym sklepie wytwórni wciąż trwa przedsprzedaż Qmpli.

Wczoraj odbyło się specjalne wydarzenie wytwórni 2020. Podczas imprezy m.in. zaprezentowano nowe utwory. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił 2020 szykuje się do natarcia na […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →