CatchUp zasila szeregi labelu 2020 i prezentuje premierowy singiel


11 lutego 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Raper, producent i tik-toker zaliczany do grona najbardziej obiecujących newcomerów dołączył właśnie do grona artystów wytwórni, którą do życia powołali Taco Hemingway i PRO8L3M. CatchUp podpisanie kontraktu przypieczętował wypuszczeniem premierowego singla i klipu.

CatchUp jest absolwentem Szkoły Muzyki Nowoczesnej. Na swoim koncie zdążył już odnotować współpracę z Taco Hemingway’em na Jarmarku oraz wyprodukować kilka beatów dla Gedza. Oryginalnym występem w akcji #hot16challenge2 natomiast, CatchUp umiejętnie ściągnął na siebie uwagę znacznej części słuchaczy. Prowadzony na tik-toku profil Tom Schklaneck również znacząco wpłynął na popularności twórcy, umiejętnie poruszającego się po zdywersyfikowanych płaszczyznach medialnej kreacji.

Danse Macabre rozkręca karierę CatchUp’a

Kariera CatchUpa znacznie wywindowała w górę już w maju ubiegłego roku za sprawą opublikowanego wtedy singla Danse Macabre. Tylko na YouTube teledysk do utworu wyświetlono już ponad 3 miliony razy. W serwisach streamingowych liczba odtworzeń poprzedniego singla CatchUpa zbliża się natomiast do 10 milionów. Podpisanie kontraktu z 2020 z pewnością zaprocentuje dalszym poszerzaniem zakresu popularności.

CatchUp – Danse Macabre

CatchUp swój debiut zapowiada singlem Parę Dni

Jednocześnie z ujawnieniem przez wytwórnię 2020 nowego artysty w szeregach, zaprezentowano także pierwszy singiel z nadchodzącego debiutanckiego albumu CatchUpa. Na start promocji wydawnictwo wybrany został utwór Parę Dni. W realizacji utworu rapera wsparli odpowiedzialni za warstwę muzyczną Nocny i Sem0r. Premierowy singiel odznacza się potencjałem, by popularnością przebić Danse Macabre. Marketingowe ruchy labelu 2020 z pewnością w tym pomogą! Wkrótce także otrzymać powinniśmy szczegóły debiutanckiego albumu CatchUpa!

CatchUp – Parę Dni

Fot. główna: Mirosław Sycz

Zdobywający coraz większą popularność newcomer podpisał kontrakt z wytwórnią, który założyli Taco Hemigway i duet PRO8L3M.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →