kadr z drugiego vloga clubu2020

2020 z kolejnym singlem – tym razem w nieco bardziej klasycznym stylu


26 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

2020 zaprezentowało trzeci singiel z ich nadchodzącego projektu club2020 i jest to najbardziej klasyczne wydanie projektu jak do tej pory. W rolach głównych Avi, Oskar83 i Gruby Mielzky.

Nieco bardziej klasycznie

Nowy singiel clubu2020 powinien zaspokoić malkontentów oczekujących nieco bardziej klasycznego rapu. Na Przypływie możemy usłyszeć Grubego Mielzkiego, Oskara83, a także Aviego. I choć bitowi od @atutowego, a także refrenowi Mielzkiego daleko do miana klasycznych, to zwrotki pozwalają wierzyć, że usłyszymy oldschoolową odsłonę clubu2020, na którą z pewnością czeka wielu nieprzekonanych do dotychczasowych singli. Być może będziemy mieli okazję przekonać się o tym 2 lutego. Tak przynajmniej sugeruje rozpiska dalszych planów ekipy 2020.

Club2020 – Przypływ

Dalsze plany clubu2020

Premiera płyty wytwórni 2020 przypada na 10 marca 2023. Wedle pierwotnej rozpiski po premierze singla Aviego, Oskara83 i Grubego Mielzky’ego mieliśmy otrzymać jeszcze jeden vlog. Następnie, na rzeczonej rozpisce „coś” ukrytego pod tajemniczym CDN. Według aktualizowanej listy, w lutym, co poniedziałek, będzie ukazywać się nowy odcinek vloga, natomiast co czwartek usłyszymy nowy singiel z clubu2020. Nie znamy jednak składów osobowych nadchodzących utworów. Jest to o tyle ciekawie, że w ostatnim vlogu możemy obserwować zapis sesji nagraniowej, gdzie twarz jednego z uczestników została zapikselowana. Jakie niespodzianki szykuje dla nas club2020? Prawdopodobnie przekonamy się już niedługo. Poniżej sprawdzajcie pełną rozpiskę planów rapowej ekipy:

Club2020 z drugim vlogiem

2020 zaprezentowało trzeci singiel z ich nadchodzącego projektu club2020 i jest to najbardziej klasyczne wydanie projektu jak do tej pory. W rolach głównych Avi, Oskar83 i Gruby Mielzky. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →