kadr z vloga club2020

Club2020 z drugim singlem i zaskakującym połączeniem


19 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Zgodnie z zapowiedziami do sieci trafił drugi singiel clubu2020 zatytułowany Malibu Barbie, a na nim m.in. Gruby Mielzky i… Young Leosia.

Niespodziewane połączenie

Gdyby parę miesięcy temu ktoś nam powiedział, że ukaże się utwór w składzie Oki, Otsochodzi, Taco Hemingway, Dwa Sławy i Gruby Mielzky, bylibyśmy przede wszystkim podekscytowani. Jednak wiedząc, że na Malibu Barbie obok tych artystów dograła się Young Leosia, jesteśmy wręcz zszokowani. Choć zdjęcia i vlog z nagrywanego projektu club2020 jasno wskazywały, że cała wyżej wymieniona ekipa znajduje się w studio, chyba nikt nie przepuszczał, że trafią na wspólny kawałek. Szczególnie tyczy się to Grubego Mielzkiego, którego twórczość stylistycznie jest bardzo odległa od rzeczy, które nagrywa Young Leosia. Jesteście ciekawi jak to wypadło? Sprawdzajcie drugi singiel clubu2020.

Club2020 – Malibu Barbie

Zgodnie z planem

Jak do tej pory wszystkie premiery z projektu club2020 ukazują się zgodnie z przedstawionym na początku planem. Premiera płyty wytwórni 2020 przypada na 10 marca 2023, a wcześniej otrzymamy jeszcze dwa kolejne vlogi (23 i 30 stycznia), a także wspólny utwór Aviego, Oskara83 i Grubego Mielzky’ego zatytułowany Przypływ (26 stycznia) oraz „coś” ukrytego pod tajemniczym CDN. Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę wraz z datami kolejnych planowanych ruchów wytwórni.

2020 promuje vlogiem wspólny album „club2020”

Preorder Clubu2020

Już dziś do sieci wraz z klipem trafi także drugi drop preorderu albumu club2020. Będziemy na bieżąco aktualizować informacje, dotyczące nowych szczegółów jego zawartości gdy tylko ponownie otworzy się sprzedaż krążka. W przeciwieństwie do pierwszego dropu, ten nie jest limitowany. Wówczas, przy okazji utworu club2020 do sprzedaży trafiło 2020 sztuk albumu, które rozeszły się na przysłowiowym pniu.

Czytaj też: Vlog od 2020. Kolektyw promuje wspólny album „club2020”

Teledysk do Malibu Barbie:

W międzyczasie do piosenki pojawił się widowiskowy teledysk, w którym członkowie kolektywu wcielają się w lalki barbie, jeżdżą wyścigowymi samochodami i gokartami, a także wchodzą do świata gier. Warto wspomnieć, że na początku wyreżyserowanego przez Maca Adamczaka klipu gościnnie pojawia się aktorka Agata Kulesza.

Zgodnie z zapowiedziami do sieci trafił drugi singiel clubu2020 zatytułowany Malibu Barbie, a na nim m.in. Gruby Mielzky i… Young Leosia. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Tutaj kupisz swój bilet na koncert lub festiwal!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →