kadr z klipu do utworu „Ay, Lala”

Malik Montana i club2020 w pierwszej dziesiątce najchętniej słuchanych premier na świecie


14 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Adwokat diabła Malika Montany i club2020 trafiły do pierwszej dziesiątki światowej listy najchętniej słuchanych premier Spotify z zeszłego tygodnia.

Malik Montana i club2020 w towarzystwie Miley Cyrus

Nie jest żadną nowością, że polscy raperzy są w stanie wbić się wynikami słuchalności nie tylko na czołowe miejsca list na poziomie krajowym, ale i światowym. W przeszłości na listę Spotify Charts Top Albums Debut Global trafiali m.in. KizoMata, Kukon czy Oki. Rzadko jednak zdarza się, by dwa polskie albumy trafiły do tego zestawienia w jednym tygodniu. Tak stało się jednak tym razem za sprawą Adwokata diabła Malika Montany, a także albumu clubu2020, które zajęły kolejno piąte i szóste miejsce na liście najchętniej słuchanych debiutanckich albumów. Niekwestionowaną liderką została natomiast Miley Cyrus wraz ze swoim albumem Endless Summer Vacation.

Lista Spotify Charts z premierami z drugiego tygodnia marca

Malik Montana i club2020 w pierwszej dziesiątce najchętniej słuchanych premier na świecie

Malik Montana rusza w trasę!

Tymczasem Malik Montana się nie zatrzymuje. 10 marca ukazał się Adwokat diabła, który elektryzował utworami nagranymi wspólnie z raperami z USA, na czele z NLE Choppą i Fivio Foreignem. Jednocześnie polski raper pozostaje cały czas w trasie. Czego się spodziewać po raperze, którego miesięcznie słucha ponad 2 miliony użytkowników Spotify? Z pewnością wielkiego show. Łącznie na trasie promującej najnowszy krążek Malika jak dotychczas ogłoszono 8 miast. Będą to:


17.03 Opole, Mango Music Club
24.03 Szczecin, Hala Odra
25.03 Łódź, Teatr Club
31.03 Poznań, B17
13.04 Kraków, Klub Studio
14.04 Wrocław, Centrum Koncertowe A2
15.04 Gdańsk, B90
29.04 Bydgoszcz, Fabryka Lloyda

Bilety na koncerty Malika Montany są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Adwokat diabła Malika Montany i club2020 trafiły do pierwszej dziesiątki światowej listy najchętniej słuchanych premier Spotify z zeszłego tygodnia. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Malik Montana i club2020 w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →