materiały prasowe

Nowe zestawienie OLiS bez zaskoczeń. Mata ponownie na szczycie podium


21 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Najświeższe notowanie OLiS nie zaskakuje. Drugi tydzień z rzędu pierwsze miejsce zajmuje Mata z albumem Młody Matczak. W zestawieniu pięćdziesięciu najchętniej kupowanych albumów w tygodniu znalazło się pięć nowości.

Mata z jedynką na OLiS

Młody Matczak ujrzał światło dzienne 1 października i uzyskał status podwójnie platynowej płyty jeszcze przed oficjalną premierą. W związku z ogromnym zainteresowaniem Mata, obecnie najpopularniejszy raper w kraju, ponownie zajął pierwsze miejsce w zestawieniu OLiS.

Zobacz: Mata współpracuje z McDonald’s. Autorski zestaw rapera już dostępny do kupienia

Raper sprzedał do tej pory ponad sześćdziesiąt tysięcy egzemplarzy Młodego Matczaka, natomiast jego debiutancki album pt. 100 dni do matury uzyskał już poczwórnie platynowe wyróżnienie. Podobnie jak Młody Matczak, pierwszy studyjny album Maty również pojawił się w notowaniu. 100 dni do matury uplasowało się na szesnastym miejscu między Soblem i Pułapką na motyle (17. miejsce) oraz zespołem Strachy na Lachy i płytą Piekło (15. miejsce).

Mata feat. Quebonafide, Malik Montana – Papuga

Zestawienie OLiS w okresie 08.10-14.10

Tuż za Matą znalazła się sanah z albumem Irenka, który na Oficjalnej Liście Sprzedaży znajduje się już od dwudziestu trzech tygodni. Album otrzymał platynowe wyróżnienie. Podium zamyka premierowa płyta Jana Borysewicza pt. Wszystkie oblicza Jana Borysewicza wydana sumptem Agory, a zaraz za podium widnieje kolejna nowość, czyli Frank Sinatra z Duets 20th Anniversary Edition. Na piątym miejscu ponownie pojawia się sanah, tym razem z krążkiem Królowa Dram, który doczekał się już czterech platynowych płyt.

Stałym rekordzistą OLiS plasującym się obecnie na dwudziestej pozycji jest Dawid Podsiadło,\ zaliczył już sto trzydziesty siódmy tydzień na liście. Małomiasteczkowy jako jedyny album w zestawieniu może poszczycić się dwoma diamentowymi wyróżnieniami.

Oprócz Jana Borysewicza i Franka Sinatry, wśród nowości w zestawieniu znalazły się jeszcze trzy tytuły. Andrzej Smolik z albumem Smolik XX (13. miejsce), Variete (34. miejsce), a także WIP Bros z Sianohajs (40. miejsce). Zestawienie zamyka Krzysztof Zalewski z płytą Zelig.

Najświeższe notowanie OLiS nie zaskakuje. Drugi tydzień z rzędu pierwsze miejsce zajmuje Mata z albumem Młody Matczak. W zestawieniu pięćdziesięciu najchętniej kupowanych albumów w tygodniu znalazło się pięć nowości. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →