fot. Katarzyna Mieszawska

Mata opublikował tracklistę albumu “Młody Matczak”


21 września 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Mata już wkrótce wyda swój drugi długogrający album. Zgodnie z zapowiedziami, płyta zatytułowana Młody Matczak ukaże się 1 października – dokładnie dzień później raper zagra swój premierowy koncert na warszawskim Bemowie. Nieco ponad tydzień przed puszczeniem krążka w eter, artysta podzielił się jego tracklistą.

Mata-rekordzista

Czego nie można mu odmówić, na pewno jest zjawiskiem w polskim rapie, zjawiskiem, którego na taką skalę jeszcze wcześniej nie było. Jego debiutancki album 100 dni do matury zażarł ogromnie, nad Wisłą ludzie dalej śpiewają Schodki, a płyty wbrew pozorom nie słuchają wyłącznie uczniowie, znający życie z trasy szkoła-dom-miasto. Druga płyta dla każdego artysty jest testem – pozostając w tych szkolnych klimatach – aczkolwiek Mata zaliczył go, jeszcze zanim właściwie do niego podszedł.

Wyprzedał cały nakład wersji deluxe Młodego Matczaka, jeszcze w preorderze krążek zapracował sobie na status Platynowej Płyty: to się nazywa nie inaczej, jak zaufanie i wielkie nadzieje fanów. No i ogromny hype, na którego fali płynie i nic nie wskazuje na to, by zamierzał przestać. Patointeligencja, a później Patoreakcja wywindowały w górę oczekiwania – i oby jego najnowszy krążek zdołał je spełnić.

Mata rekord Spotify Młody Matczak tracklista
fot. Katarzyna Mieszawska

Przed premierą: tracklista Młodego Matczaka

Dość nieoczekiwanie, raper podzielił się z fanami listą utworów, które znajdą się na jego najnowszym wydawnictwie. Lista najprawdopodobniej zawiera także piosenki z wersji deluxe, które trafiły na epkę 100 dni po maturze – limitowany materiał, dostępny jedynie przy zakupie preorderu Młodego Matczaka, czego można się domyślić po obecności SKUTEGO BOBO. Mata tracklistę udostępnił jako relację na swoim Instagramie.

Mata – Młody Matczak – tracklista albumu

01. IKEA (intro)
02. Blok (skit)
03. Blok
04. SKUTE BOBO
05. La La La (Oh Oh)
06. Nasza klasa ale to DRILL
07. 2001
08. WE DON’T KNOW WHO DID THIS
09. Faka
10. Szmata
11. Kurtz
12. 67-410
13. Skit (skit)
14. 15,2 (FREESTYLE)
15. Patoreakcja
16. Papuga
17. Dzwoni papuga (skit)
18. Kiss cam
19. Szafir
20. Bros before hoes (skit)
21. Młody bachor (outro)

Mata Młody Matczak tracklista albumu

Mata już wkrótce wyda swój drugi długogrający album. Zgodnie z zapowiedziami, płyta zatytułowana Młody Matczak ukaże się 1 października – dokładnie dzień później raper zagra swój premierowy koncert na warszawskim Bemowie. Nieco ponad tydzień przed puszczeniem krążka w eter, artysta podzielił się jego tracklistą. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →