Mata nie tylko z albumem. Będzie jeszcze EPka „100 dni po maturze”


15 września 2021

Podziel się newsem:

Niespodzianka od warszawskiego rapera! Mata oprócz płyty Młody Matczak wyda w tym roku również dodatkową EPkę – 100 dni po maturze. Sprawdźcie szczegóły!

Mata jednak wyda 100 dni po maturze

O albumie 100 dni po maturze pisaliśmy już w maju. Co prawda wtedy ten tytuł był jeszcze jedynie w sferze naszych subiektywnych przewidywań dotyczących nazwy i daty premiery nowego krążka rapera, ale – jak się okazuje – niewiele różniących się od rzeczywistości. Nawiązując do swojego zeszłorocznego debiutu, zatytułowanego 100 dni do matury, Mata postanowił podsumować i ostatecznie rozprawić się ze szkolnymi tematami w swojej twórczości wyjątkowym wydawnictwem.

Zobacz również: Mata – nowy album 100 dni po maturze i koncert na warszawskim Bemowie

Co prawda nie będzie to album, a EPka. Na 100 dni po maturze znajdzie się 5 utworów, które absolwent legendarnego, warszawskiego Batorego napisał tuż po swoich tegorocznych maturach. Zaplanowany na ten rok album Młody Matczak będzie zatem zapoczątkowaniem zupełnie nowego rozdziału w karierze rapera.

Mata – Kiss cam (podryw roku), posłuchaj!

100 dni po maturze – kiedy premiera nowej EPki Maty?

EPka 100 dni po maturze ujrzy światło dzienne wraz z albumem Młody Matczak, którego data premiery została przesunięta z 24 września na 1 października. Mini album nie trafi jednak do regularnej sprzedaży. W fizycznej wersji będzie można go zdobyć jedynie jako dodatek do limitowanej edycji preorderowego wydania krążka Młody Matczak, którego zostało już mniej niż 10 tysięcy. Śpieszcie się!

„100 dni po maturze” to 5 piosenek, które napisałem po maturach, jeszcze zanim wziąłem się za „Młodego Matczaka”. Na początku nie chciałem tego w ogóle wydawać, żeby już nie zamulać szkolnymi tematami ale w sumie na nowej płycie nie ma ich prawie wcale, a wielu z Was tęskni za tym klimatem, więc nie było co tego chować do szuflady. Epka nie pojawi się nigdy w regularnej sprzedaży, więc jedyna opcja żeby zdobyć fizyk to kupienie preorderu „Młodego Matczaka”, którego zostało już bardzo niewiele, bo tylko 10 000 egzemplarzy – pisze Mata na swoim Facebooku.

Mata 100 dni po maturze
Mata – „100 dni po maturze”, okładka albumu

Mata dzieli się kulisami powstawania płyty Młody Matczak

Preorder albumu Młody Matczak można zamawiać przez stronę 33mata.pl, gdzie wystartował również specjalny, aktualizowany co 24 godziny licznik, wskazujący liczbę pozostałych limitowanych preorderów do kupienia. Każdego dnia znajdziecie tam również nowe zakulisowe zdjęcie z okresu powstawania drugiej płyty Maty. Sprawdźcie!

Niespodzianka od warszawskiego rapera! Mata oprócz płyty Młody Matczak wyda w tym roku również dodatkową EPkę – 100 dni po maturze. Sprawdźcie szczegóły! Mata jednak wyda 100 dni po maturze O albumie 100 dni po maturze pisaliśmy już w maju. Co prawda wtedy ten tytuł był jeszcze jedynie w sferze naszych subiektywnych przewidywań dotyczących nazwy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →