fot. Zuza Krajewska

Mata uczy się tańczyć pod okiem Michała Milowicza w nowym kawałku „Kiss cam”


21 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Mata wziął nas z zaskoczenia swoim nowym, letnim songiem Kiss cam, w którym zdradził swój przepis na nieporadny podryw i zatańczył po okiem Michała Milowicza. Równocześnie wystartował także preorder albumu Młody Matczak.

Mata z nowym, wakacyjnym kawałkiem Kiss cam

Mata nie potrzebuje wybitnych akcji promocyjnych i obudowanych zapowiedzi sowich premier, bo każda kolejna i tak bije rekordy poprzedniej. Tak więc bez zbędnych preludium, raper wrzucił właśnie do sieci nowy track – Kiss cam, którego teledysk w kilkadziesiąt minut po premierze wybił już 100 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube, więc kolejny milion na koncie Młodego Matczaka jest tylko kwestią (niedługiego) czasu.

Tym razem młody raper odszedł od komentowania rzeczywistości oraz społecznych bolączek tego świata i swojego pokolenia. Zresztą – wszystko, co mógł powiedzieć zawarł już w singlach Patointeligencja i ostatnim – Patoreakcja. W swoim najnowszym kawałku, Mata wraca raczej to chilloutowego, letniego klimatu kultowych Schodków. Kiss cam to iście wakacyjna propozycja, w której raper ponownie bawi się formą złożoną z żartu, mrugnięcia okiem, dystansem do samego siebie i świadomością, że nie jest ideałem.

Kiss cam to nawijka o tym, że w kwestii podrywu i zdobywania panienek, co w ogólnej dyskusji powinno być domeną rapera, Mata jest totalnie nieporadnym… No cóż – cieniasem. Postanawia jednak coś z tym zrobić, więc bierze lekcje tańca u samego Michała Milowicza. Efekty tego przyśpieszonego, trzyminutowego kursu możemy obserwować w najnowszym klipie Matczaka, za którego scenariusz i reżyserię odpowiada Nastazja Gonera.

Mata zapowiada swój nowy album – Młody Matczak. Znamy datę premiery!

Kiss cam to dodatkowo zapowiedź wyczekiwanego, drugiego albumu Maty, który ujrzy światło dzienne lata moment! O tym krążku szeptało się w kuluarach już od jakiegoś czasu, ale w końcu otrzymaliśmy oficjalne informacje. Wydawnictwo, zatytułowane Młody Matczak, będzie miało swoją premierę już 21 września, czyli tak, jak przewidywaliśmy – mniej więcej 100 dni po maturze.

Zobacz również: Mata – nowy album 100 dni po maturze i koncert na warszawskim Bemowie

Mata – Młody Matczak – preorder i okładka albumu

Wraz z premierą singla Kiss cam wystartował preorder albumu Młody Matczak, który na stronie 33mata.pl możecie zamówić w specjalnej wersji deluxe i nowym, dedykowanym merchem. Zawartość tego wydawnictwa nie jest jeszcze znana, ale raper podzielił się okładką swojego nadchodzącego krążka. Oto, jak prezentuje się front Młodego Matczaka:

Mata Kiss Cam Młody Matczak
Mata – „Młody Matczak”, okładka albumu, fot. Zuza Krajewska

Mata wziął nas z zaskoczenia swoim nowym, letnim songiem Kiss cam, w którym zdradził swój przepis na nieporadny podryw i zatańczył po okiem Michała Milowicza. Równocześnie wystartował także preorder albumu Młody Matczak. Mata z nowym, wakacyjnym kawałkiem Kiss cam Mata nie potrzebuje wybitnych akcji promocyjnych i obudowanych zapowiedzi sowich premier, bo każda kolejna i tak […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →