kadr z klipu "Patointeligencja"

Mata – nowy album 100 dni po maturze i koncert na warszawskim Bemowie


31 maja 2021

Podziel się newsem:

Mata się nie rozdrabnia i po swoim debiucie z buta wjeżdża w kolejny muzyczny sezon. Jego drugi album ukaże się już we wrześniu tego roku, czyli pi razy oko, 100 dni po maturze. Z tej okazji raper da wyjątkowy koncert na warszawskim lotnisku i zarazem jedyny w 2021, na którym zaprezentuje materiał z nowej płyty.

Czy Mata 100 dni po maturze wypuści kolejny album?

Odkąd Mata pojawił się na hip-hopowym rynku, budzi niemałe zainteresowanie. Hype zdaje się nie gasnąć – jak mają się do tego jego numery, a jak przemyślane akcje reklamowe? Ostatnio o Michale zrobiło się głośno przy okazji „koncertu” na warszawskich Schodkach. Artysta szesnaście razy pod rząd zagrał utwór Schodki, dzięki czemu pobił rekord świata, wcześniej należący do Travisa Scotta, który parę lat temu czternaście razy wykonał Goosebumps. Akcja miała fantastyczne zaplecze pijarowe – bo tak właściwie, farciarze, którzy zgromadzili się przy Wiśle, nie mogli mieć pojęcia, czy coś tak naprawdę się wydarzy.

Przeczytaj: Mata zagra dziś koncert na Schodkach, czy tylko nas podpuszcza?

W ten sam dzień raper ogłosił ponadto, że we wrześniu ukaże się jego drugi album. Obliczenia i analizy w rapie poczęstowały nas zaś całkiem śmiałą sugestią, dotyczącą konkretnej daty ukazania się kolejnego krążka Michała.

Mata – jedyny taki koncert na warszawskim Bemowie

Zrozumiałe, że po takich komercyjnych sukcesach, młody Matczak idzie za ciosem. Właśnie został ogłoszony premierowy koncert Maty z nowym materiałem. I uwaga – będzie to jeden, jedyny taki występ z materiałem z drugiej płyty, jaki raper zagra w tym roku w Polsce.

Tym razem publiczność może spodziewać się niezwykłego i produkcji na światowym poziomie, jakich na polskich scenach jeszcze nie było. Chcemy, by ten koncert zapisał się w historii nie tylko ze względu na sam występ artysty, ale także oprawę wizualną i efekty specjalne.

– zapowiedzieli organizatorzy wydarzenia.
Mata premiera albumu koncert bemowo bilety
kadr z klipu Patoreakcja

Koncert odbędzie się 2 października 2021 roku na Lotnisku Bemowo w Warszawie. Bilety są dostępne na oficjalnej stronie rapera.

Mata – Polish Hip-Hop Festival – bilety

Raper da swój koncert również tego lata na Polish Hip-Hop Festival. Impreza odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia 2021 roku w Płocku. Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Mata się nie rozdrabnia i po swoim debiucie z buta wjeżdża w kolejny muzyczny sezon. Jego drugi album ukaże się już we wrześniu tego roku, czyli pi razy oko, 100 dni po maturze. Z tej okazji raper da wyjątkowy koncert na warszawskim lotnisku i zarazem jedyny w 2021, na którym zaprezentuje materiał z nowej płyty. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Mata | Polish Hip-Hop Festival | 5-7 sierpnia | Płock

Biletomat.pl
260 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →