kadr z klipu „Patoreakcja”

Mata, Tata, Sokół i Magdalena Ogórek, czyli czworokąt w TVP


08 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

To było do przewidzenia – po wydaniu Patoreakcji Mata znowu został przeciągnięty przez TVP. W beef pomiędzy młodym raperem, a stacją, został jednak wciągnięty ktoś jeszcze. Do tablicy wywołano bowiem Sokoła.

TVP reaguje na Patoreakcję

Na temat Patoreakcji odezwał się i Jacek Kurski, i Janusz Jakimowicz – i to nawet dwukrotnie – drogą, że tak się wyrażę, prywatnej krucjaty, ale prócz tej, wytoczono również tę publiczną. Oczywiście korzystając z środków publicznych – teraz używa się ich do tego, aby obśmiać i uderzać w młodych raperów, którzy ośmielą się skrytykować rząd. Nie pokazuję palcem, broń Boże, że to właśnie zrobiła Magdalena Ogórek. Znaczy, nie, nie powiedziałam tego – pozwoliłam sobie jedynie na lekką parafrazę słów prezenterki.

Jak okpić TVP? Youtuber masakruje „Wiadomości”, przeczytaj

Będących naprawdę tanim chwytem – mówimy o tym, ale udajemy, że nie mówimy? Ciężko zachować przy takim materiale jakąkolwiek powagę, skoro cały czas przedstawia się go jako niesmaczny żart. My jednak doskonale wiemy, co faktycznie jest niesmaczne. Atakowanie Maty za jego niepochlebne opinie na temat TVP oraz… mieszanie do tego Sokoła.

MATA ZNÓW W TVP

Mata, Tata, Sokół i Magdalena Ogórek

Odklejone od rzeczywistości są oczywiście wynurzenia Magdaleny Ogórek. Kwestia zwrotek pisanych przez profesora Matczaka to gruba nadinterpretacja, a właściwie – kompletne przeinaczenie słów Maty o konsultacji tekstu ze swoim ojcem. Żeby nie było żadnych niedomówień: od strony prawnej, a nie, artystycznej.

Mata, nie daj się zjeść. „Patoreakcja” na bananowego chłopca, przeczytaj

Niczego innego jednak szczerze mówiąc się nie spodziewałam – manipulacja cudzymi wypowiedziami to w końcu chleb powszedni dla TVP. Wchodzimy w to jednak głębiej, ponieważ niespodziewanie – po Jakimowiczu, powołującego się na Eminema i Notoriousa B.I.G., prezenterka wezwała do odpowiedzi Sokoła. Który w przeciwieństwie do wyżej wymienionych raperów, faktycznie mógł na tę zaczepkę odpowiedzieć.

Słuchajcie, bo serio, nie wiem na co się nastawiać i w razie co muszę się jakoś przygotować do sytuacji. Zaśpiewa mi Magda ten chórek na waleta czy nie?

Opublikowany przez Sokóła Czwartek, 8 kwietnia 2021

I co Wy na to? Mamy co liczyć na jakąś kolaborację? A może następnym ruchem ze strony Sokoła będzie diss, którego raczej już nie pokażą w programie W tyle wizji?

To było do przewidzenia – po wydaniu Patoreakcji Mata znowu został przeciągnięty przez TVP. W beef pomiędzy młodym raperem, a stacją, został jednak wciągnięty ktoś jeszcze. Do tablicy wywołano bowiem Sokoła. TVP reaguje na Patoreakcję Na temat Patoreakcji odezwał się i Jacek Kurski, i Janusz Jakimowicz – i to nawet dwukrotnie – drogą, że tak […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.