Mata dzieli się kawałkiem „Papuga”. Na pokładzie również Quebonafide i Malik Montana


01 września 2021

Podziel się newsem:

Mata po raz kolejny niespodziewanie dzieli się nowym singlem. W sieci dostępny jest już utwór Papuga, z gościnnymi zwrotkami Quebonafide i Malika Montany.

Mata się nie zatrzymuje

O Macie raczej nikt nie zapomniał, natomiast raper po raz kolejny w ciągu kilkunastu dni daje znać o sobie i nadchodzącej płycie. Nazwisko Matczaka to obecnie chyba jedna z najgorętszych, jeśli nie najgorętsza pozycja w polskiej rap grze. Z tego też względu, Michał zaprezentował swoje nowe, chociaż zapewne chwilowe alter ego, w postaci SKUTEGO BOBO, wraz z kawałkiem o tym samym tytule. Mata całkiem niedawno zgarnął także platynę za niewydany jeszcze album Młody Matczak. Drugie solowe wydawnictwo reprezentanta SBM Label ukaże się już 21 września.

Promocja płyty już rusza na dobre, chociaż Mata pewnie tej promocji by nie potrzebował. Ta rusza jednak z kopyta, bo przy singlu Papuga, pochodzącym z nadchodzącego album, znalazły się ksywy Quebonafide i Malika Montany. Nawet, gdyby kawałek prezentował średni poziom, to swoje niemałe liczby pewnie wykręci – zarówno w wersji z teledyskiem, jak i na platformach streamingowych.

Mata dzieli się kawałkiem „Papuga”. Na pokładzie również Quebonafide i Malik Montana
Papuga – okładka singla

Dzwoni papuga

Papuga jest slangowym określeniem na prawnika, toteż w tekście nowego kawałka Maty można znaleźć dosyć jednoznaczne nawiązania do jego taty, profesora Marcina Matczaka. Raperzy położyli linijki na trapowym bicie duetu JOSKEE, który nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale przyciągnie do siebie samymi ksywami. Mata po raz kolejny leci ze swoją duszącą i irytującą mnie manierą, Quebonafide robi to od niechcenia, zaś Malik Montana, jak to Malik Montana.

Reżyserią teledysku do utworu zajął się Igor Leśniewski.

Mata – Papuga ft. Quebonafide, Malik Montana, zobacz klip

Premierze płyty Młody Matczak będzie towarzyszyć specjalny koncert, który Mata zagra 2 października na Bemowie. W tym roku będzie to jedyne wydarzenie promujące krążek i według informacji od organizatorów, żaden polski raper takiego koncertu jeszcze nie zagrał.

Koncerty Malika Montany

Malik Montana kończy lato i zagra jeszcze kilka koncertów. Chętnym na zakup biletów radzimy się pośpieszyć, ponieważ szybko się rozchodzą!

Mata po raz kolejny niespodziewanie dzieli się nowym singlem. W sieci dostępny jest już utwór Papuga, z gościnnymi zwrotkami Quebonafide i Malika Montany. Mata się nie zatrzymuje O Macie raczej nikt nie zapomniał, natomiast raper po raz kolejny w ciągu kilkunastu dni daje znać o sobie i nadchodzącej płycie. Nazwisko Matczaka to obecnie chyba jedna […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty Malika Montany

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →