Dj.Frodo feat. Miś Maliś - „Gucci, Proch, Escort”

Misie Malisie – wegańskie żelki od Malika Montany


30 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Mała gratka nie tylko dla fanów Malika i koneserów tych pysznych słodyczy. Raper ujawnił, że Misie Malisie, żelki zapowiadane na początku roku, już grzecznie czekają na wprowadzenie na rynek.

To już movement, nie muzyka

Bardzo cenie sobie jakąś większą inicjatywę, wykraczającą stricte poza muzykę. Czy są to produkty spożywcze, czy coś innego, zawsze fajnie jest zobaczyć większe zaangażowanie muzyka. No i jasne, można pewnie zaraz powiedzieć, że taki artysta robi tylko skok na kasę, sprzedał się, bo reklamuje jakąś markę itp., itd. Raperzy często wprowadzają jakieś dodatkowe produkty, kojarzące się mniej lub bardziej z tym gatunkiem muzyki. Za przykład może posłużyć chociażby Pezet, który niedawno wypuścił na rynek produkty CBD. Wśród nich znalazł się zarówno sam susz, jak i gotowe pre-rollsy.

Dodatkowe produkty często są po prostu dorzucane do albumów zakupionych w przedsprzedaży. Normą stają się jakieś gadżety pokroju breloczków, magnesów czy przypinek. Nie można oczywiście zapomnieć o odzieży. Wśród klasycznych już t-shirtów czy bluz, co raz bardziej popularne stają się ostatnio skarpetki, torby czy nawet jakieś naszyjniki i bransoletki. Kreatywność może nie mieć granic i fajnie jest się wyróżnić czymś niestandardowym, a taką rzeczą niewątpliwie są żelki.

Misie Malisie - wegańskie żelki od Malika Montany

Misie Malisie gotowe do akcji

Przyznam, że Malik Montana bardzo mnie tym pomysłem zaskoczył. Spodziewałbym się prędzej inicjatywy podobnej do Pezeta lub na przykład jakiejś marki piwa. Misie Malisie, bo taką uroczą nazwę noszą żelki rapera, są produktem w 100% wegańskim. Zawierają w sobie olej z nasion konopi włóknistej tłoczony na zimno, który ma być idealną proporcją kwasów Omega 3 i Omega 6. Raper zapewnił także, że Misie Malisie są produktem bezpiecznym nawet dla najmłodszych i dzieci będą mogły je jeść. Póki co nie ma jakichkolwiek informacji o możliwości zakupu żelków. Patrząc jednak po ilości, jaką na Instagramie pokazał Malik, ktoś chyba szykuje się na odgryzienie ogromnej żelkowej głowy Haribo i małą rewolucję. Trzeba przyznać, że pomysł na Misie Malisie jest całkiem oryginalny. Nazwa produktu pochodzi od pseudonimu i alter-ego MalikaMiś Maliś. Cytując Skippera z Pingwinów z Madagaskaru: „kolego, kupiłeś mnie tym, jak paczkę żelków”!


Malik Montana – bilety na koncerty

Raper zagra koncerty w następujących miastach w Polsce:

25 czerwca: Poznań, Nocny Targ Towarzyski
26 czerwca: Kołobrzeg, Amfiteatr
3 września: Bydgoszcz, Wakepark
10 września: Wrocław, Nocny Targ Tęczowa
24 września: Poznań, Nocny Targ Towarzyski

Bilety na wszystkie wydarzenia z trasy są dostępne na stronie Biletomat.pl.


Malik Montana na Mazury Hip Hop Festiwal 2021

Jeśli w weekend 15-17 lipca będziecie na Mazurach, wpadajcie na Mazury Hip Hop Festiwal! Impreza odbędzie się w Amfiteatrze Twierdzy Boyen w Giżycku. Na scenie oprócz Malika Montany pojawią się między innymi Sarius, Sobel, Bedoes czy Guzior. Karnety dostępne są na stronie Biletomat.pl.

Mała gratka nie tylko dla fanów Malika i koneserów tych pysznych słodyczy. Raper ujawnił, że Misie Malisie, żelki zapowiadane na początku roku, już grzecznie czekają na wprowadzenie na rynek. To już movement, nie muzyka Bardzo cenie sobie jakąś większą inicjatywę, wykraczającą stricte poza muzykę. Czy są to produkty spożywcze, czy coś innego, zawsze fajnie jest […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Mazury Hip Hop Festiwal 2021 | 15-17 lipca | Giżycko, Amfiteatr Twierdzy Boyen

Biletomat.pl
200 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →