Bedoes & Lanek - „Rewolucja Romantyczna”

Z ekipy w firmę. Bedoes stał się prezesem


23 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Nadeszły zmiany w życiu Bedoesa. Raper oficjalnie stał się prezesem firmy.

Bedoes jest jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce, z tym chyba wszyscy się możemy zgodzić. Pomimo tak młodego wieku ma na koncie już cztery studyjne krążki, a dwa z nich – Kwiat polskiej młodzieży i Opowieści z Doliny Smoków – mają odpowiednio status podwójnej i potrójnej platynowej płyty. Raper także regularnie wyprzedaje koncerty. Bedoes niejednokrotnie współpracował również z innymi raperami, a wśród nich są chociażby Quebonafide, Białas, czy donGURALesko. To jednak w ekipie 2115 Gang tkwi największa siła bydgoskiego muzyka. Jest to kolektyw łączący zarówno raperów, jak i kumpli, a obok Bedoesa w jego skład wchodzą między innymi White, Flexxy czy Kuqe. Teraz przyszedł czas na sformalizowanie działań 2115 i nowy rozdział w historii tej ekipy.

Z ekipy w firmę. Bedoes stał się prezesem
Bedoes & Lanek – Rewolucja Romantyczna, okładka płyty

Uścisk ręki prezesa Bedoesa

Bedoes jest oficjalnie reprezentantem SBM Label. Coraz więcej raperów idzie jednak na swoje, zakładając własne wytwórnie i podobnie było również w przypadku Borysa. 2115 Gang działa we współpracy z wytwórnią Solara i Białasa, jednak od teraz Bedoes i jego koledzy są członkami 2115 sp. z o.o! Firma została oficjalnie zarejestrowana, a jej prezesem został Bedi. Taki krok z pewnością umocni pozycję członków ekipy na rynku. Może też być zapowiedzią planów wydawniczych członków 2115, w tym między innymi debiutanckiej solówki Kuqe, czy wspólnego krążka całej ekipy, o którym raper informował już w zeszłym roku. Ostatnie dni przyniosły także inne zmiany w życiu Bedoesa: raper już za chwilę wyruszy na Szlak Wygnańców – trasę koncertową promującą płytę Rewolucja Romantyczna – i będzie to prawdopodobnie jedyna okazja w najbliższym czasie, aby się z nim skontaktować. Bedoes postanowił na jakiś czas zniknąć z mediów społecznościowych.

Trasa koncertowa Szlak Wygnańców

Już na początku lipca, Bedoes ruszy z trasą koncertową. Oto gdzie i kiedy zagra Borys:

  • Bydgoszcz, 2 lipca – Wake Park – SOLD OUT
  • Kraków, 10 lipca – Hype Park
  • Poznań, 23 lipca – B17 – SOLD OUT
  • Wrocław, 7 sierpnia – Hot Spot
  • Gdańsk, 21 sierpnia – S1
  • Katowice, 17 września – P23
  • Warszawa, finał trasy – TBA

Jak poinformował Bedi na swoim Facebooku, zostały już resztki biletów. Śpieszcie się!

Nadeszły zmiany w życiu Bedoesa. Raper oficjalnie stał się prezesem firmy. Bedoes jest jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce, z tym chyba wszyscy się możemy zgodzić. Pomimo tak młodego wieku ma na koncie już cztery studyjne krążki, a dwa z nich – Kwiat polskiej młodzieży i Opowieści z Doliny Smoków – mają odpowiednio status podwójnej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →