Nowa kampania z Quebonafide w roli głównej. Raper promuje napój Sprite


21 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Quebonafide powrócił jako twarz nowej kampanii reklamowej popularnego napoju. Do sieci trafił właśnie spot z raperem w roli głównej.

Quebonafide twarzą globalnej kampanii reklamowej Sprite’aLet’s be clear

Quebonafide nie zabiera głosu w mediach społecznościowych, gdy nie musi. Robi to rzadko i ekskluzywnie, ale gdy już robi, to wiedz, że coś się dzieje. Nie inaczej jest tym razem. Raper skomunikował się ze sowimi fanami za pośrednictwem Instastory, informując, że już niedługo poznamy efekty jego najnowszej współpracy reklamowej. Tym razem, raper stał się twarzą znanej marki napojów gazowanych – Sprite.

Bardzo miło mi poinformować szanownych państwa tudzież zgromadzonych, że zostałem polskim ambasadorem globalnej kampanii Sprite’a – Let’s be clear, traktującej o otwarciu głowy na różnorodność i inkluzywność społeczną. Efekty tej współpracy w najbliższych dniach. Słyszymy się niebawem.

Na wspomniane efekty nie musieliśmy czekać długo, bowiem już kilkadziesiąt minut po wpisie Quebonafide, do sieci trafił spot reklamowy Sprite’a z udziałem rapera. W reklamie słyszymy szczerą wypowiedź Quebo, dotyczącą jego transparentności.

Quebonafide otwarcie mówiąc – „Chciałem być wytykany palcem i szybko się nudziłem sobą”

Moja natura chyba jest taka, że ja właśnie chciałem być wytykany palcem i szybko się nudziłem sobą, nie lubiłem siebie w tej formie stałej. Cały czas musiałem ten stan skupienia zmieniać. Muszę sobie robić te rollercoastery jeżeli chodzi o własną aparycję czy o jakąś ekonomię myśli. Bardzo dużo jest takich moich odbiorców, którzy też pochodzą z małego miasta, też chcieliby mieć troszeczkę więcej odwagi. Wszystkich ich namawiam do tego, żeby żyli po swojemu, tak, jakim jest dobrze. Tak naprawdę to mogę przyznać, że dzisiaj jakaś krytyka to jest coś na co zupełnie nie zwracam uwagi. Odpinasz wrotki, zaczynasz żyć po swojemu i to życie się staje dużo łatwiejsze. Bardzo często, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, po prostu testowałem ten wzór, że różnorodność jest zła, a tak naprawdę im więcej tej różnorodności widziałem, to wtedy tym coraz mocniej zdawałem sobie sprawę, że to jest fajniejszy świat, że to jest ten świat, który bardziej mi się podoba, niż jakiś taki zabetonowany we własnych lękach. Na pewno bym chciał, żeby świat się jeszcze bardziej wyzwolił.

Nowy numer i trasa koncertowa od Quebonafide?

Ponoć powyższy spot reklamowy to zaledwie początek współpracy Quebonafide z marką Sprite, której jednym z kolejnych etapów ma być również nowy kawałek rapera. Być może będzie to zapowiadany utwór z Królem, o którym pisaliśmy jakiś czas temu? Ponoć w najbliższym czasie mamy również otrzymać od rapera zapowiedź trasy koncertowej, promującej jego zeszłoroczny album ROMANTIC PSYCHO. Wyczekujcie!

quebonafide
Quebonafide

Quebonafide powrócił jako twarz nowej kampanii reklamowej popularnego napoju. Do sieci trafił właśnie spot z raperem w roli głównej. Quebonafide twarzą globalnej kampanii reklamowej Sprite’a – Let’s be clear Quebonafide nie zabiera głosu w mediach społecznościowych, gdy nie musi. Robi to rzadko i ekskluzywnie, ale gdy już robi, to wiedz, że coś się dzieje. Nie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →