„Quebonafide: Romantic Psycho Film” Dokument o Quebonafide już dostępny! Sprawdźcie, gdzie go obejrzeć


29 września 2020

Podziel się newsem:

Na ten moment czekali wszyscy fani Quebonafide. Film dokumentalny o jednym z najpopularniejszych raperów w naszym kraju właśnie trafił do sieci.

Pamiętniki z wakacji

Nie od dziś wiadomo, że Quebo więcej czasu spędza podróżując, aniżeli w domowym zaciszu. No może nie ostatnio, ale na pewno wiecie o co mi tutaj chodzi. Raper wielokrotnie podkreślał, że podróże po świecie są dla niego formą najwyższej wolności.

quebonafide
Kadr z Quebonafide: Romantic Psycho Film

W trakcie prac nad diamentowym już albumem Egzotyka, Que w 36 miesięcy odwiedził 70 państw. Ponadto, do każdego z utworów został zrealizowany teledysk, do którego zdjęcia powstawały w innym kraju.

Quebonafide – Egzotyka – zobacz wszystkie teledyski

Wróćmy jednak do Quebonafide: Romantic Psycho Film. Jest to trwający blisko 40 minut dokument, zrealizowany przez Red Bull Media House. Film powstawał podczas podróży rapera, która miała być swoistym detoksem po długiej trasie koncertowej.

Podczas filmu towarzyszymy raperowi podczas podróży w głąb Azji koleją transsyberyjską. Oprócz tego, podczas trwania filmu możemy zobaczyć, jak wyglądał proces twórczy i zbieranie sił na wydanie nowego krążka jakim było Romantic Psycho. To także pierwszy raz, gdy możemy zobaczyć Que w nieco prywatnej odsłonie. Do tej pory była to sfera niedostępna i pilnie strzeżona.

Do tej pory dokument można było obejrzeć na pokazach w ramach festiwalu Millennium Docs Against Gravity. Jednak od dziś możecie obejrzeć za darmo na stronie redbull.com pod tym linkiem.

Quebonafide – Romantic Psycho – odsłuch albumu

Na ten moment czekali wszyscy fani Quebonafide. Film dokumentalny o jednym z najpopularniejszych raperów w naszym kraju właśnie trafił do sieci. Pamiętniki z wakacji Nie od dziś wiadomo, że Quebo więcej czasu spędza podróżując, aniżeli w domowym zaciszu. No może nie ostatnio, ale na pewno wiecie o co mi tutaj chodzi. Raper wielokrotnie podkreślał, że […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →