“ROMANTIC PSYCHO” bije rekordy popularności


02 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

To, że nowy album Quebonafide będzie bił rekordy popularności było do przewidzenia. Jednak to, na jaką skalę się to wszystko odbywa robi ogromne wrażenie.

Śmiało można powiedzieć, że Quebonafide to synonim sukcesu. Raper wrócił z nowym wydawnictwem, po ponad 2 latach muzycznej ciszy. Całemu przedsięwzięciu towarzyszyła głośna akcja promocyjna, o której mówili dosłownie wszyscy. Nie minęły nawet dwa dni od premiery ROMANTIC PSYCHO, a krążek już zdążył podbić wszystkie serwisy streamingowe.

Światowy Genius podbity!

Quebonafide nie bierze jeńców. Po niecałych 24 godzinach aż 7 utworów ciechanowskiego rapera widniało na liście TOP 10 utworów na świecie w serwisie Genius.com. Ponadto raper widnieje także na pierwszym miejscu w kategoriach najczęściej wyszukiwany artysta na świecie, gdzie wyprzedził samego The Weeknd. Ponadto Que zajmuje także wszystkie 10 miejsc w najczęściej sprawdzanych wersach na całej stronie.

Quebonafide

Szok, w milionera z kundla w rok

Wczoraj do sieci trafił także najnowszy teledysk Quebonafide do utworu SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ, w którym raper zrywa sztuczną skórę i powraca do swojego obecnego wizerunku. W klipie oprócz samego Que, pojawiają się fani rapera, którzy zostali wybrani w specjalnie zorganizowanym konkursie przez QueQuality. Ponadto zobaczymy w nim także Janusza Chabiora, który wcielił się w rolę gospodarza talk-show.

Nie trudno się domyślać, że klip z miejsca podbił serwis. Aktualnie znajduje się on na pierwszym miejscu w karcie na czasie. W niesamowitym tempie rośnie także liczba wyświetleń pod teledyskiem. W niecałą dobę zebrał on prawie 2,5 miliona wyświetleń, co jest absolutnym rekordem w polskim rapie!

Quebonafide – SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ


Przypominamy, że w dalszym ciągu możecie zamawiać ROMANTIC PSYCHO w specjalnej, preorderowej JAPANESE EDITION, na której znajdują się trzy dodatkowe utwory. Płyta dostępna jest na QueShop.pl

Quebonafide
ROMANTIC PSYCHO – okładka albumu

To, że nowy album Quebonafide będzie bił rekordy popularności było do przewidzenia. Jednak to, na jaką skalę się to wszystko odbywa robi ogromne wrażenie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →