„Quebonafide: Romantic Psycho Film” – premiera filmu dokumentalnego o Quebonafide już niedługo!


07 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Jak wiadomo, Quebonafide to zagorzały podróżnik. W najnowszym filmie dokumentalnym będziemy mieli możliwość dołączyć do rapera i podróżować wraz z nim i jego ekipą. Poznamy też kulisy powstawania najnowszego albumu – Romantic Psycho.

Reklama

Podróż jest najwyższą formą wolności

quebonafide
Kadr z Quebonafide: Romantic Psycho Film
© RED BULL MEDIA HOUSE

Jak dobrze wiecie, Quebonafide to zapalony podróżnik. W trakcie prac nad płytą Egzotyka, raper ruszył w podróż dookoła świata i finalnie, w 36 miesięcy odwiedził 70 krajów. Ponadto, do każdego utworu z płyty powstał teledysk, który nagrywany był w innym kraju.

Quebonafide – Egzotyka – zobacz wszystkie teledyski

W najnowszym filmie dokumentalnym wyprodukowanym przez Red Bull Media House wyruszymy z raperem w podróż Koleją Transsyberyjską w głąb Azji.

quebonafide
Kadr z Quebonafide: Romantic Psycho Film
© RED BULL MEDIA HOUSE

Ponadto, film oprócz możliwości dołączenia do podróżującego Que i jego ekipy, daje także wyjątkową możliwość zajrzenia do sfery prywatnej rapera, która do tej pory była pilnie strzeżona.

Dokument to także opowieść o problemach z jakimi zmagał się raper po trasie koncertowej, a także o tym jak zbierał siły na wydanie nowego albumu jakim było Romantic Psycho.

Quebonafide: Romantic Psycho Film – zobacz zwiastun

Quebonafide: Romantic Psycho Film – kiedy premiera?

Film dokumentalny o jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce, swoją premierę będzie miał podczas 17. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity. Tegoroczna edycja festiwalu odbywa się w formule hybrydowej: od 4 do 18 września filmy można oglądać w kinach siedmiu miast: Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Lublinie i Bydgoszczy.

Quebonafide – Romantic Psycho

Tak jak pisałem wyżej, w najnowszym filmie zobaczymy jak wyglądały kulisy powstawania najnowszego albumu Quebonafide, a także z jaką presją wiązało się całe przedsięwzięcie.

Jak wiadomo Que sprostał oczekiwaniom i dostarczył nam jeden z lepszych krążków tego roku. Ponadto, jak pamiętacie premierze wydawnictwa towarzyszyła szeroko komentowana akcja promocyjna. Natomiast Quebo z nowym albumem bije rekordy popularności i pewnym krokiem zmierza po Diamentową Płytę.

Quebonafide – Romantic Psycho – odsłuch albumu

Kilka dni temu, film dokumentujący pracę nad albumem udostępnił Żabson. Ponad 75 minutowy film INTERNAZIOMALE możecie zobaczyć tutaj. Czy czeka nas zalew filmów dokumentalnych o raperach?

Jak wiadomo, Quebonafide to zagorzały podróżnik. W najnowszym filmie dokumentalnym będziemy mieli możliwość dołączyć do rapera i podróżować wraz z nim i jego ekipą. Poznamy też kulisy powstawania najnowszego albumu – Romantic Psycho. Podróż jest najwyższą formą wolności Jak dobrze wiecie, Quebonafide to zapalony podróżnik. W trakcie prac nad płytą Egzotyka, raper ruszył w podróż […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500v PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.