Quebonafide wypowiada się na temat happeningu nad Wisłą, swojego nowego lokalu MISS TI i trasy koncertowej

Podziel się newsem:

U Quebonafide znów sporo się dzieje. Ostatni, nadwiślański happening w jego wykonaniu narobił niezłego zamieszania. Artysta zabiera głos w social mediach.

Quebonafide o koncercie nad Wisłą: „Czułem się zaskoczony”

Quebonafide ponownie udało się zaskoczyć wszystkich. Jakiś czas temu, na bulwarach nadwiślańskich zorganizował niezapowiedziany happening, w którym wzięło udział kilkaset fanów rapera i przypadkowych spacerowiczów. Podczas niego premierę miał nowy teledysk Queby do pochodzącego z jego ostatniego albumu Romantic Psycho przeboju BUBBLETEA, w którym gościnnie śpiewa również Daria Zawiałow.

Quebonafide feat. Daria Zawiałow – BUBBLETEA

W najnowszym poście na Instagramie Quebonafide, który postanowił przerwać swoje milczenie w social mediach w związku z przekroczeniem progu 1 miliona obserwatorów, czytamy:

Witam zaszczytne milionowe grono!
Na początek, bardzo dziękuję za niedzielne wydarzenie. Trochę się czułem tak, jak się czuje ktoś kto myśli, że wydarzy się coś innego niż się wydarzyło – czyli zaskoczony. Waszą frekwencją, ale też Waszymi reakcjami przy tym spontanicznym, recitalowym koncercie, którego nie planowaliśmy, a okazał się dla mnie zbawienny, bo aż nosiło żeby coś zagrać. Przez okoliczności mamy trochę więcej czasu na zaplanowanie koncertów, więc obiecuję, że na trasie dowieziemy coś specjalnego. We wtorek miał premierę klip, który przeszedł dosyć ciernistą drogę i pandemia konsekwentnie go przesuwała. Na szczęście, dzięki Danielowi Jaroszek i Papaya Films, wygląda lepiej niż w każdym moim wyobrażeniu (tych też było niemało).

Nowy lokal Quebonafide – MISS TI

To jednak nie wszystko. Swoją premierą podczas ostatniego eventu Quebo miał również lokal MISS TI, serwujący nic innego, jak właśnie orzeźwiające bubble tea.

Jeżeli macie ochotę, to od niedzieli możecie odwiedzać też nasz nowo otwarty wraz z Forxst i Enio lokal – MISS TI, który jest dla mnie sporym wyzwaniem. Nie ukrywam, że podchodzę do tego miejsca po ojcowsku i mam spore ambicje, żeby nie odstawało od najlepszych tajwańskich receptur, także serdecznie zapraszam.

MISS TI

Quebonafide – trasa koncertowa w 2021

Na koniec Quebonafide poinformował, że w związku z obecną sytuacją jest zmuszony przesunąć swoją trasę koncertową promującą album Romantic Psycho na początek 2021 roku. Z pewnością jednak jest na co czekać! Cały post Quebonafide znajdziecie poniżej.

U Quebonafide znów sporo się dzieje. Ostatni, nadwiślański happening w jego wykonaniu narobił niezłego zamieszania. Artysta zabiera głos w social mediach. Quebonafide o koncercie nad Wisłą: „Czułem się zaskoczony” Quebonafide ponownie udało się zaskoczyć wszystkich. Jakiś czas temu, na bulwarach nadwiślańskich zorganizował niezapowiedziany happening, w którym wzięło udział kilkaset fanów rapera i przypadkowych spacerowiczów. Podczas […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →