Daria Zawiałow zdradziła ile czasu zajęło nagranie „BUBBLETEA” z Quebonafide


28 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Obecność Darii Zawiałow na nowej płycie Quebonafide była niemałą niespodzianką. Utwór z jej udziałem liczy sobie blisko 4 miliony odtworzeń na Spotify. Tymczasem wokalistka zdradziła ile czasu zajęło nagranie BUBBLETEA.

Duet na wagę złota

1 kwietnia światło dzienne ujrzała właściwa wersja ROMANTIC PSYCHO Quebonafide. Cała promocja płyty owiana była tajemnicą, która spędzała sen z powiek najwierniejszym fanom rapera. Jednak nie tylko akcja promocyjna sprawiała, że do premiery krążka o Que mówili dosłownie wszyscy.

Raper bowiem za pośrednictwem swojego Instagrama zamieszczał zdjęcia między innymi z Matą, Taco Hemingway’em, czy właśnie Darią Zawiałow. To stało się podstawą do licznych teorii, jakoby Que ujawniał w ten sposób gości na swojej płycie.

Quebonafide, Daria Zawiałow

Przypuszczenia te jak najbardziej okazały się prawdziwe, a samo ROMANTIC PSYCHO wypełnione jest gościnnymi występami. Natomiast utwór, który Que nagrał wraz z Darią Zawiałow okazał się jednym z najczęściej odtwarzanych kawałków na płycie. BUBBLETEA liczy blisko 4 miliony odtworzeń na Spotify. Natomiast na YouTube liczby sięgają 9 milionów wyświetleń.

Quebonafide feat. Daria Zawiałow – BUBBLETEA

W wywiadzie internetowym, który obejrzeć możecie na kanale grabari.pl, Daria Zawiałow zdradziła, że utwór powstał w niecałe 18 minut. Zwróciła także uwagę na warstwę liryczną, która jej zdaniem jest najmocniejszą stroną tego kawałka. Ponadto z rozmowy dowiecie się także o pracy artystki nad jej ostatnim krążkiem i najlepszych koncertowych momentach. Cały wywiad z wokalistką możecie obejrzeć poniżej.

Niedawno także do sieci trafił teledysk do tytułowego utworu z ostatniej płyty Zawiałow. Co ciekawe, klip do Helsinek został zrealizowany właśnie w stolicy Finlandii. Realizacją klipu, scenariuszem, a także montażem, zajął się Karol Łakomiec. Zobaczcie jak wyszło.

Daria Zawiałow – Helsinki

Natomiast jeżeli jesteście fanami Quebonafide, to jego najnowszy krążek możecie w dalszym ciągu zamawiać ze strony queshop.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Daria Zawiałow - Poznań, Nocny Targ Towarzyski | 30.07.2020

Biletomat.pl
od 70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.