Historyczny wynik Quebonafide! Raper zdominował zestawienie OLiS


16 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Quebonafide to walec nie do zatrzymania. Swoim najnowszym wydawnictwem bije kolejne rekordy. Po wysokich liczbach odsłuchów na platformach streamingowych, przyszedł czas na OLiS.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy Was o tym, że Peja zdominował zestawienie OLiS za okres od 27 marca, do 2 kwietnia. Na liście znalazło się bowiem aż 6 krążków poznańskiego rapera. Natomiast dziś poznaliśmy zestawienie najchętniej kupowanych płyt w okresie od 3 do 9 kwietnia. No i co tu dużo mówić, Quebonafide bierze wszystko.

Podium dla Quebonafide

To, że najnowsza płyta QueROMANTIC PSYCHO znajdzie się na pierwszym miejscu lisy sprzedaży było bardziej niż pewne. Natomiast to, co dzieje się na pozostałych miejscach w najnowszym zestawieniu OLiS jest absolutnym rekordem. Pierwszy raz w historii zdarzyło się, aby jeden raper uplasował się ze swoimi wydawnictwami na trzech pierwszych miejscach.

Quebonafide
Quebonafide – ROMANTIC PSYCHO – okładka albumu

Druga i trzecia lokata na podium przypadła odpowiednio Egzotyce i Ezoteryce. Ponadto, na miejscu czwartym znajduje się składanka QueQualityUntitled 01, na której pojawiły się gościnne utwory m.in. Tymka, Kukona, czy Kabe. Natomiast na miejscu szóstym uplasował się Hip-Hop 2.0, czyli składanka Quebonafide.

Quebo po raz kolejny pokazuje, że świat to naprawdę jego plac zabaw, a nam zostaje chyba po prostu się do niego przyłączyć.

Quebonafide feat. Sentino – ŚWIATTOMÓJPLACZABAW

Całe zestawienie OLiS za okres od 3 do 9 kwietnia znajdziecie tutaj.

Rekordzista Spotify

Rekord związany z zestawieniem OLiS, nie jest jedynym na koncie Que. Swoją najnowszą płytą, raper pobił bowiem rekord Spotify. W zaledwie 24 godziny po premierze, jego utwory zostały odtworzone ponad 4,9 miliona razy, a najnowszy album zanotował 4,3 miliona odtworzeń.

Tym samym, Que pobił rekord należący do jego przyjaciela, Taco Hemingway’a, który z albumem Pocztówka z WWA, Lato ’19 zanotował ponad 3,2 miliona odtworzeń w ciągu doby. Co ciekawe, w 2018 roku piersze miejsce w tym rankingu należało do Quebonafide i Taco Hemingway’a, za ich wspólny album Soma 0,5 mg.

Quebonafide to walec nie do zatrzymania. Swoim najnowszym wydawnictwem bije kolejne rekordy. Po wysokich liczbach odsłuchów na platformach streamingowych, przyszedł czas na OLiS. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy Was o tym, że Peja zdominował zestawienie OLiS za okres od 27 marca, do 2 kwietnia. Na liście znalazło się bowiem aż 6 krążków poznańskiego rapera. Natomiast dziś […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 180 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →