Kabe nagrał numer na składankę QueQuality!


22 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Kabe – reprezentant Stoprocent dograł się na składankę Untitled01 przygotowywaną przez wytwórnię QueQuality. Posłuchajcie go w singlu Que Pasa.

Czym jest Untitled01?

Untitled01 to składanka stworzona przez wytwórnię QueQuality, której celem jest zaproszenie raperów, niezwiązanych w żadnym stopniu z tą wytwórnią. Głównym konceptem krążka było oddanie wolnej ręki zaproszonym gościom, jeżeli chodzi o dobór tematyki utworów.

Składanki z cyklu Untitled mają być nowym cyklem materiałów serwowanych przez QueQuality. Premiera pierwszej części projektu ma ukazać się już niedługo, bo na przełomie stycznia i lutego.

QueQuality_Untitled1

Płytę możecie zamawiać bezpośrednio ze strony queshop.pl. Ponadto, kiedy zdecydujecie się na zakup wersji deluxe, otrzymacie w prezencie mixtape HHNS.

Tymek – Jaki chciałem być

Do tej pory poznaliśmy czterech raperów, którzy pojawią się na Untitled01. Są nimi Tymek, Qry, grimmy czy chociażby Kukon. Teraz do tego grona dołączył także Kabe.

Kabe kolejnym gościem na składance Untitled01

Ostatnie dni dla reprezentanta szczecińskiej wytwórni są bardzo udane. Raper w miniony piątek wydał swoją debiutancką EP-kę zatytułowaną Albinos, której recenzję przeczytasz TUTAJ.

Zapowiedział także, że wydana w piątek płyta, to tylko rozgrzewka, a prace nad kolejnym projektem już trwają i niedługo poznamy jej efekty. Jednak nowy utwór przyszedł szybciej niż się tego można było spodziewać, ponieważ Kabe jako kolejny dograł się na Untitled01. Posłuchajcie utworu Que pasa.

Kabe – Que pasa

W singlu mamy typową jak dla Kabe przewózkę i charakterystyczne łączenie języka francuskiego z polskim. Młody raper pokazuje, że cały czas jest w dobrej formie i możemy się spodziewać, że projekt, który zapowiada nie zawiedzie. Natomiast bit do singla wyprodukował Opiat, z którym raper współpracuje już od dawna. Zdjęcia do klipu zrealizowano we Francji, gdzie raper mieszkał przez kilka lat i są zasługą FilopStudio.

Przypominamy także, że Kabe niedługo rusza w trasę koncertową promującą album Albinos. Pełną rozpiskę miast znajdziecie poniżej.

24.01. – Toruń, NRD
25.01. – Łódź, SODA Underground Stage
31.01. – Poznań, Klub 9stóp
01.02. – Wrocław, Academia CLUB
07.02. – Katowice, Energy 2000
08.02 – Warszawa, RivieraRemont
15.02. – Sypniewo, Club Capitol
21.02. – Kraków, Klub Studencki Żaczek
07.03. – Lublin, Dom Kultury

Kabe – reprezentant Stoprocent dograł się na składankę Untitled01 przygotowywaną przez wytwórnię QueQuality. Posłuchajcie go w singlu Que Pasa. Czym jest Untitled01? Untitled01 to składanka stworzona przez wytwórnię QueQuality, której celem jest zaproszenie raperów, niezwiązanych w żadnym stopniu z tą wytwórnią. Głównym konceptem krążka było oddanie wolnej ręki zaproszonym gościom, jeżeli chodzi o dobór tematyki […]

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →