kadr z okładki albumu „Parę głów dalej” White Widow

Trap Museum będzie prawdziwym świętem polskiego trapu


22 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Już 18 marca wystartuje Trap Museum Katowicach. Zagrają gwiazdy polskiego trapu, a impreza zapowiada się na prawdziwe święto tej muzyki!

Prawdziwe święto polskiego trapu

Tęsknicie za dobrą, trapową imprezą, gdzie usłyszycie najświeższych, najbardziej charakterystycznych polskich artystów? Trap Museum jest wydarzeniem stworzonym specjalnie dla was. Podczas jednej, wyjątkowej imprezy, która odbędzie się 18 marca w Walcowni Cynku w Katowicach, zobaczymy trapową czołówkę polski. Zagrają vkie, Asster, Gugu Gang, White Widow oraz Kabe x Miszel. Będą to premierowe koncerty z nowymi albumami dla większości wymienionych artystów. Asster zaprezentuje debiutancką Mowę Węży, Pako z Gugu Gangu zagra swój Dom strachów, Kabe x Miszel wykonają hity z wypuszczonych końcem 2022 roku Złotych Przebojów, a od White Widow z pewnością usłyszymy utwory z Parę głów dalej. Ponadto rozgrzewkę przygotuje na was, autor wielu niesamowitych i wykręconych trapowych remixów, a więc Młody Klakson. Przekonani? W takim razie pędźcie po bilety na katowickie święto trapu!

White Widow feat. vkie – Bej Anthem

Kup bilety na Trap Museum w Katowicach!

Bilety na Trap Museum w Katowicach są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na katowickim evencie.

Bilety kolekcjonerskie na Trap Museum

Trap Museum będzie prawdziwym świętem polskiego trapu

Już 18 marca wystartuje Trap Museum Katowicach. Zagrają gwiazdy polskiego trapu, a impreza zapowiada się na prawdziwe święto tej muzyki! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Prawdziwe święto polskiego trapu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →