Bonson kolejnym artystą na składance QueQuality


26 lutego 2020

Podziel się newsem:

Chyba wszyscy fani Bonsona już zacierają ręce na nadchodzący krążek. Tymczasem raper niespodziewanie dograł się na składankę QueQuality-Untitled01.

Nie chcę być Lil Peepem, Mac Millerem, choć też se gram z życiem

Bonson jest kolejnym raperem po Kabe, Tymku, Grimmym, Qrym, Kukonie i Kazie Bałagane, który udzielił się na składance QueQuealityUntitled01. W przygnębiającym i autorefleksyjnym utworze Bonson poniekąd spowiada się ze swoich decyzji, myśli samobójczych i branych używek. Natomiast sam tytuł wskazuje na to, że jego życie wygląda poniekąd jak gra w Papier, kamień, nożyce.

Bonson – Papier, kamień, nożyce

Tak samo jak przy poprzednich singlach, do utworu został nagrany teledysk, za który odpowiada ekipa Disort Media. Natomiast zdjęcia, scenariusz, reżyseria i montaż to dzieło Adriana Kawy.

Bonson – Królu Złoty – premiera 27 marca

Już tylko miesiąc dzieli nas od oficjalnej premiery kolejnego albumu Bonsona. Królu Złoty ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland i będzie to pierwsze solowe wydawnictwo Damiana wydane w innej wytwórni niż Stoprorap.

Po udostępnianych singlach można domyślać się, że będzie to zupełnie inny album, od dotychczasowych wydawnictw rapera. Jednego natomiast możemy być pewni. Bons nie zawiedzie jeżeli chodzi o treść, bo mimo tego, że podkłady często zaskakiwały, to jednak teksty zawsze stały na wysokim poziomie.

Bonson – Złap mnie

Jeżeli chcecie załapać się jeszcze na limitowaną wersję krążka, to możecie zamawiać go z oficjalnego sklepu Bonsona pod tym linkiem.

Czym jest składanka Untitled01?

Untitled01 to składanka stworzona przez wytwórnię QueQuality, której celem jest zaproszenie raperów, niezwiązanych w żadnym stopniu z tą wytwórnią. Głównym konceptem krążka było oddanie wolnej ręki zaproszonym gościom, jeżeli chodzi o dobór tematyki utworów

Płytę możecie zamawiać bezpośrednio ze strony queshop.pl. Ponadto, kiedy zdecydujecie się na zakup wersji deluxe, otrzymacie w prezencie mixtape HHNS.

QueQuality_Untitled1
QueQuality/Untitled01 – okładka albumu

Chyba wszyscy fani Bonsona już zacierają ręce na nadchodzący krążek. Tymczasem raper niespodziewanie dograł się na składankę QueQuality-Untitled01. Nie chcę być Lil Peepem, Mac Millerem, choć też se gram z życiem Bonson jest kolejnym raperem po Kabe, Tymku, Grimmym, Qrym, Kukonie i Kazie Bałagane, który udzielił się na składance QueQueality – Untitled01. W przygnębiającym i […]

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →